Partnerzy portalu

Tańsze Orliki dla powodzian

  • JL
  • 27 sierpnia 2010 - 15:35
Samorządy lokalne, które poniosły straty spowodowane przez powódź i jednocześnie budują w tym roku Orliki, otrzymają na nie większe dofinansowanie z budżetu państwa.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Gminy mogą się ubiegać o dotację nawet do pół miliona złotych. Decyzję o zwiększeniu wsparcia dla samorządów lokalnych uczestniczących w trzeciej edycji programu Moje boisko-Orlik 2012. Informację taką przekazał podczas Kujawsko-Pomorskiego Forum Sportu w Baruchowie, sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Ryszard Stachurski.

Dofinansowanie na Orliki z pieniędzy rządowych może wynieść zamiast 333 tys. złotych nawet do pół miliona złotych. Gminy, które mogą ubiegać się o takie wsparcie wskazują urzędy marszałkowski. Na przykład w woj. kujawsko-pomorskim o wsparcie mogą wystąpić gminy Aleksandrów Kujawski, Solec Kujawski, Waganiec i Czernikowo.

Warunkiem jest złożenie w resorcie sportu wniosku o zwiększenie dofinansowania w terminie do 10 września.

Wniosek dostępny jest na www.orlik2012.pl. Więcej informacji na: www.msport.gov.pl.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!