Partnerzy portalu

Top Inwestycje Komunalne - czekamy na zgłoszenia

Rusza kolejna edycja konkursu Top Inwestycje Komunalne. Do naszej redakcji można zgłaszać każdą inwestycję komunalną, niezależnie od profilu inwestora czy sposobu jej sfinansowania, która została zakończona i oddana do użytku w 2020 r. lub zrealizowana w co najmniej 50 proc. na dzień 31 grudnia 2020 r. Zwycięskie samorządy odbiorą nagrody w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Zgłoszenia można przysyłać do 30 czerwca 2021 r.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.

Oceny zgłoszeń wraz redakcją dokonuje Rada Konsultacyjna – zasiadają w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy. W ramach konsultacji zostanie ostatecznie wybranych do 10 zwycięskich inwestycji prowadzonych przez samorządy lub podmioty, w których mają one udziały, ewentualnie realizowanych przez spółki, które wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej.

W konkursie doceniamy tych, którzy dzięki odważnym prorozwojowym decyzjom inwestycyjnym stają się liderami środowiska, wyznaczają trendy. Tegoroczna edycja konkursu dotyczy inwestycji oddanych do użytku w 2020 r. lub zrealizowanych w co najmniej 50 proc. na dzień 31 grudnia 2020 r.

Na kandydatury z opisem charakteru inwestycji i uzasadnieniem (uzasadnienie warto przygotować na podstawie kryterium oceny, które znajdziecie w regulaminie dołączonym do tekstu) czekamy do 30 czerwca 2021 r.

- Na nasz konkurs wpływa rokrocznie kilkaset zgłoszeń. Ubiegły rok był trudny dla samorządowych finansów, ale nie rezygnowały one z kluczowych inwestycji. To inwestycje bowiem są kołem zamachowym gospodarki i samorządowcy dobrze o tym wiedzą - mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl i WNP.PL.

Zgłoszenia do konkursu wraz z oprawą graficzną w postaci wizualizacji i/lub zdjęć (nie ma formularza) należy przesłać mailowo na adres: topinwestycje@portalsamorzadowy.pl.

Ostateczną listę nagrodzonych wybiorą poprzez głosowanie członkowie Rady Konsultacyjnej.

Także czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl wskażą swojego faworyta wśród nominowanych inwestycji (przyznajemy nagrodę specjalną od czytelników). Głosowanie jest niezależne i nie ma wpływu na wybór Rady Konsultacyjnej.

Zwycięskie samorządy odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który odbędzie się w dniach 20-22 września 2021 roku i na który już teraz serdecznie zapraszamy. Warto zapisać tę datę w kalendarzu.

Udział w konkursie Top Inwestycje Komunalne jest bezpłatny.

Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu TOP Inwestycje Komunalne i może być dokonane tylko przez osobę upoważnioną do przekazania danych w nim zawartych (Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych – wskazano w złączonym poniżej regulaminie).

----------------------

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się także w załączonym regulaminie.

Zobaczcie laureatów Top Inwestycji Komunalnych 2020.

DO POBRANIA
TOP Inwestycje Komunalne 2021- regulamim
221.69 KB format pliku: PDF
KOMENTARZE1

  • Gabi 2021-06-17 01:15:57
    A gdzie projekty najgorszych inwestycji?

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!