Partner portalu

Europejski Kongres Gospodarczy: Rowery miejskie integralną częścią komunikacji miejskiej

  • KDS
  • 18 kwietnia 2018 - 18:00
Rowery miejskie stały się integralną częścią systemu komunikacji miejskiej. Możliwości, jakie dają, zauważono w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi i wielu innych polskich miastach. Temat mobilności czy transportu miejskiego będzie ważnym zagadnieniem podczas X Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

O zmianach w postrzeganiu rowerów miejskich, które dziś stały się równoprawnym elementem komunikacji miejskiej, możliwościach, jakie przed nimi stoją, podczas jubileuszowej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego będzie można porozmawiać z Tomaszem Wojtkiewiczem, prezesem zarządu Nextbike Polska, który w ciągu pięciu lat zmienił raczkującą firmę w lidera rynku. 

Prezes rowerowego giganta wybrał się do Katowic, by korzystając ze stacji rowerowej umiejscowionej przed Międzynarodowym Centrum Kongresowym, gdzie w maju odbędzie się Kongres, zaprosić do udziału w tym wydarzeniu. Więcej w filmie.

Rowery miejskie będą jednym z wielu tematów, na jakie przedstawiciele rządu, biznesu czy samorządu będą dyskutować podczas trzech dni EKG. Poznaj całą agendę majowego wydarzenia.  

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!