Partnerzy portalu

Politycy PiS ruszają w Polskę. Z wyborcami spotka się m.in. Morawiecki, Szydło i Gliński

W weekend politycy PiS wezmą udział w kilkudziesięciu spotkaniach w całym kraju; z wyborcami spotkają się m.in. wicepremierzy: Piotr Gliński i Beata Szydło. Premier Mateusz Morawiecki spotka się jeszcze 22 czerwca po południu z mieszkańcami Opola.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Wicepremier i szefowa Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło odwiedzi województwo świętokrzyskie. 23 czerwca ma zaplanowane spotkania z wyborcami w Starachowicach (o godz. 13.30) i Ostrowcu Świętokrzyskim (o 17), a 24 czerwca wybierze się do Sandomierza (o 11.30) i Włostowa (o 15.45).
  • Wicepremier i minister kultury Piotr Gliński 23 czerwca uda się do dwóch miejscowości w woj. małopolskim. O godz. 14 spotka się z mieszkańcami Zalipia, a o 17 - Miechowa.
  • Spotkania to część - zapowiedzianego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy - objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

W objazd po Małopolsce uda się także szefowa MEN Anna Zalewska. 23 czerwca ma w planach wizyty w Szerzynach (o godz. 16) i w Nowym Sączu (o 18.30), a dzień później - w Tarnowie (o 15) i Górce (17.30).

Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk odwiedzi 23 czerwca dwa miasta w woj. podkarpackim - Kolbuszową i Jarosław (spotkania planowane są odpowiednio na godz. 12 i 16.30), a 24 czerwca spotka się z wyborcami w Kraśniku (o 12) i Wilkołazie (o 15), w woj. lubelskim.

Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin 23 czerwca o godz. 17.30 zaplanował spotkanie z mieszkańcami Leżajska (woj. podkarpackie).

Z wyborcami spotkają się też w weekend wiceministrowie. Wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk 23 czerwca odwiedzi Sztum i Kwidzyn w woj. pomorskim (spotkania zaplanowane ma odpowiednio na godz. 11 i 15), a 24 czerwca - Książki (woj. kujawsko-pomorskie). Wiceszef MKiDN Jarosław Sellin spotka się z kolei w 23 czerwca z mieszkańcami Wyszkowa (o godz. 15) i Pułtuska (o 17.30).

Zastępca ministra koordynatora służb specjalnych Maciej Wąsik uda się natomiast do woj. zachodniopomorskiego, gdzie ma w 23 czerwca zaplanowane spotkania z wyborcami w Koszalinie (o godz. 15) i Szczecinku (18.30).

W weekend z wyborcami spotkają się też m.in. posłowie PiS: Stanisław Piotrowicz (woj. lubelskie), Anita Czerwińska (woj. podlaskie), Joanna Lichocka (woj. opolskie i dolnośląskie), Łukasz Schreiber (woj. mazowieckie), Marcin Horała (woj. warmińsko-mazurskie), Maciej Małecki (woj. wielkopolskie i kujawsko-pomorskie) oraz Robert Telus (woj. łódzkie).

W spotkaniach udział wezmą też europosłowie PiS: Ryszard Czarnecki (woj. mazowieckie), Jadwiga Wiśniewska (woj. śląskie) oraz Zbigniew Kuźmiuk (woj. mazowieckie).

Spotkania to część - zapowiedzianego przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas kwietniowej konwencji Zjednoczonej Prawicy - objazdu po kraju najważniejszych polityków obozu rządzącego.

- My dzisiaj coś zaczynamy - zaczynamy wielką drogę po Polsce i jednocześnie zaczynamy wielką rozmowę z Polakami - mówił wówczas w Warszawie lider PiS. 

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!