Partnerzy portalu

Rusza mobilna strefa kibica

Z okazji Euro 2012 w Grudziądzu na Błoniach Nadwiślańskich można zobaczyć I mobilną strefę kibica.

Z kolei już podczas turnieju przygotowane zostaną unikalne mobilne strefy kibica zlokalizowane w atrakcyjnych punktach miast (zabierz głos/oceń prezydenta), w których realizowane będą animacje oraz wyświetlane transmisje meczów na żywo.

Na grudziądzkich Błoniach Nadwiślańskich strefa kibica stanie 16 czerwca. Mieszkańcy będą mogli dzięki temu obejrzeć mecz Polska-Czechy, który rozpocznie się o godz. 20.45 na wrocławskim stadionie.

Czytaj też:  Nie wszystkich stać na strefy kibica

- Na mobilnej strefie kibica odbędą się także różne konkursy, m. in. na najgłośniejszy doping miast, malowanie twarzy, wybór twarzy kibica Polski 2012, najliczniejszą rodzinę czy podbijanie piłki nożnej. Zaplanowano również pokaz cheerleaderek, obstawienie meczów, wspólne śpiewanie i doping, kuchnię piłkarza oraz bramkę mierzącą szybkość i siłę uderzenia piłki - mówi Małgorzata Sadowska-Rodziewicz, naczelnik wydziału kultury, sportu i promocji.

Ponadto  w związku z mistrzostwami ruszy II edycja zawodów Małe Euro Województwa Kujawsko - Pomorskiego (oceń działania marszałka). Impreza dedykowana jest gimnazjalistom z regionu. Turniej zostanie rozegrany na boiskach Orlik 2012 w kwietniu, zgodnie z zasadami Euro 2012. Wytypowane drużyny wezmą udział w uroczystym losowaniu i uczestniczyć będą w rozgrywkach w strojach odpowiednich do reprezentowanych przez siebie krajów.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!