Partnerzy portalu

Świętokrzyskie w Berlinie

  • AZA
  • 7 marca 2011 - 21:41
Jak co roku Województwo Świętokrzyskie weźmie udział w jednej z największych na świecie imprez targowych Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie. To miejsce międzynarodowych spotkań przedstawicieli branży turystycznej.
Tegoroczne targi ITP w Berlinie odbywać się będą od 8 do 13 marca. Głównym organizatorem polskiego stoiska narodowego na targach jest Polska Organizacja Turystyczna. Natomiast na stoisku regionalnym Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego będzie reprezentowany przez przedstawicieli Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki.

Region Świętokrzyski  będzie się prezentował na wspólnym stoisku z Regionalną Organizacją Turystyczną, Urzędem Miasta Kielce, Stowarzyszeniem „Nad Czarną i Kamienną”  oraz Urzędem  Miasta i Gminy w Busku-Zdroju. Jako jeden z czterech regionów Polski zaprezentujemy swoje atrakcje turystyczne na  największym stoisku wystawienniczym – 40 mkw.   
W dniach 8-11 marca na targach obecny będzie Dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki UM Jacek Kowalczyk, który weźmie udział w licznych spotkaniach z branżą turystyczną, a także w "Wieczorze Regionów", na którym gościem honorowym będzie były prezydent RP Lech Wałęsa.

Region Świętokrzyski - poza typową prezentacją targową - przygotował także występ Zespołu Pieśni i Tańca Kielce. W ostatnim dniu targów – podczas Gali Zamknięcia, na głównej scenie, zespół wystąpi w dwóch 15. minutowych koncertach, przedstawiając suitę świętokrzyską oraz krakowską.
KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!