Partnerzy portalu

Tak mogą wyglądać polskie miasta za 30, 50... 100 lat [ZOBACZ ZDJĘCIA]

 • AKC
 • 13 stycznia 2023 - 13:45

ING Bank Śląski postanowił sprawdzić, jak za kilkadziesiąt lat mogą wyglądać polskie miasta. Aby stworzyć obrazy Miast Przyszłości na potrzeby akcji „Ja w przyszłości. Powered by AI & ING”, posłużono się możliwościami AI i aktualnymi zdjęciami najbardziej charakterystycznych punktów wybranych polskich metropolii. Dzięki algorytmom możemy przenieść się w czasie i zobaczyć przyszłość Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, a także innych polskich miast. Co przepowiada nam AI? Poznańskie robo-koziołki, statki powietrzne nad Pałacem Kultury oraz portal w rzeszowskim Pomniku Czynu, to tylko niektóre wizje przyszłości roztaczane przed nami przez sztuczną inteligencję.


KOMENTARZE3

 • Ale należy pamiętać, że.. 2023-01-13 23:55:38
  Zdecydowana większość starszych pokoleń mających obecnie 60-parę i 70-parę lat oraz bardzo dużo osób w średnim wieku mających obecnie 40-parę i 50-parę lat a także całkiem sporo ludzi urodzonych w latach 80-tych, 90-tych i po 2000-nym roku - słowem jakieś 70-80% społeczeństwa opowiedziałoby się za u...miarem i zdroworozsądkową normalnością, za strategią jaka znajduje się w komentarzu pod artykułem z tego linku: w w w.wnp. pl/tech/digitalizacja-i-technologie-zawaza-na-naszej-przyszlosci,526102.html#comment . Tylko 20-30% społeczeństwa byłaby innego zdania, a byliby to głównie ci co są zwąchani z lobbystami cyfrowymi, bezgotówkowymi, bezprzewodowymi czy też telekomunikacyjnymi oraz socjopatyczni psychopaci, którzy ślepo i bezgranicznie ufają w "postęp i naukę", "nowoczesność" "progres" - słowem liberalno-libertyńscy zwyrodnialcy, którzy nienawidzą umiaru, rozsądku, zdrowej harmonii i równowagi tylko wolą rzeczywistość rodem z filmu science-fiction, w której jest pełno kontroli, inwigilacji i zniewolenia( wszystko dla rzekomej troski i wygody oraz bezpieczeństwa - krzywo pojmowanych), rzeczywistość gdzie człowiek pozbawiony i pozbawiany jest czasu, zdrowia, prywatności i wolności jednocześnie będąc rozleniwianym, ogłupianym i uzależnianym. Cyfrowemu komunizmowi i technologicznemu faszyzmowi mówimy won!.  rozwiń
 • Realia 2023-01-13 19:41:42
  Brednie. Pamiętam gdy byłem dzieckiem, mieliśmy narysować na plastyce.,, Miasto w 2000roku.."Rysowali# śmy różne fantastyczne budynki, a miasta wyglądają niemalże jak wtedy gdy to rysowaliśmy 30 lat wcześniej.
 • Jeremiasz2023 2023-01-13 15:27:44
  Widzę, że konstruktorzy odpowiednio nakarmili wiedzą tę "sztuczną inteligencję" - żeby przypadkiem nie zaczęła wyciągać wniosków z istnienia również tej mrocznej i destrukcyjnej strony ludzkości.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!