Partnerzy portalu

To już ostatni dzwonek, by zagłosować w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2023

Już tylko do 11 kwietnia trwa głosowanie na najlepsze projekty w kolejnej edycji konkursu Top Inwestycje Komunalne. O nagrodę czytelników rywalizuje 28 przedsięwzięć.

Do tegorocznej edycji konkursu Top Inwestycje Komunalne organizowanego przez PortalSamorzadowy.pl można było zgłosić każdą inwestycję komunalną, niezależnie od profilu inwestora czy sposobu jej sfinansowania, która została zakończona i oddana do użytku w 2022 r. lub zrealizowana w co najmniej 50 proc. na dzień 31 grudnia 2022 r.

Zwycięskie samorządy odbiorą nagrody w trakcie XV Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Inwestycje kołem zamachowym gospodarki. Decyzji dokona redakcja i Rada Konsultacyjna

- Na nasz konkurs wpływa rokrocznie kilkaset zgłoszeń. Ubiegły rok był trudny dla samorządowych finansów, ale nie rezygnowały one z kluczowych inwestycji. To inwestycje bowiem są kołem zamachowym gospodarki i samorządowcy dobrze o tym wiedzą - mówi Rafał Kerger, redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl i WNP.PL.

Oceny zgłoszeń wraz redakcją dokonuje Rada Konsultacyjna - zasiadają w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy. Zdecyduje ona o wyborze do 10 zwycięskich inwestycji prowadzonych przez samorządy lub podmioty, w których mają one udziały, ewentualnie realizowanych przez spółki, które wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej.

Trwa głosowanie czytelników. Kołobrzeg z największym poparciem

Jednocześnie na serwisie PortalSamorzadowy.pl czytelnicy - niezależnie od decyzji rady - w drodze głosowania wskażą swojego faworyta wśród nominowanych inwestycji. Nagrodę specjalną otrzyma jedno z 28 wybranych przedsięwzięć. Głosowanie, w ramach którego można oddać głos za lub przeciw każdej z inwestycji, potrwa do 11 kwietnia 2023 r. do godz. 9.00.

Na przedsięwzięcia walczące o nagrodę w konkursie Top Inwestycje Komunalne można zagłosować tutaj

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!