Partnerzy portalu

Twórz z nami "Strefę Samorządu"

Strefa Samorządu” to szeroki wachlarz możliwości komunikacyjnych o najważniejszych wydarzeniach z życia gminy, planowanych inwestycjach, kierunkach rozwoju czy sukcesach w realizacji inwestycji komunalnych. To miejsce wyrażania opinii, wskazywania kierunków przez włodarzy miast. Mamy ambicję, aby „Strefa Samorządu” była miejscem dialogu władz samorządowych z otoczeniem.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie JST na bezpośrednią komunikację działań lokalnych oraz częstszą obecność w mediach PortalSamorządowy.pl uruchomił nową funkcjonalność „Strefa Samorządu”.

Dzięki Państwu, PortalSamorządowy.pl jest liderem mediów dla JST. Liczba naszych unikalnych użytkowników trwale przekracza 1 milion miesięcznie. Cieszymy się, że nasz portal jest aż tak ceniony i stał się pierwszym źródłem informacji dla sektora samorządowego, administracji publicznej, menedżerów spółek komunalnych oraz samorządowych związków i korporacji. Istotną grupą odbiorców są także przedstawiciele rządu, politycy, nauczyciele oraz firmy i instytucje działające w otoczeniu sektora, w szczególności w obszarze inwestycji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym projektem, dzięki któremu zyskają Państwo możliwość zaprezentowania lokalnych społeczności, liderów, pomysłów, wiadomości w ogólnopolskim medium i dotarcia do potencjalnych partnerów.

Rosnące zasięgi PortalSamorządowy.pl oraz liczba czytelników publikowanych przez nas treści zaowocowały stworzeniem oferty adresowanej specjalnie do Państwa.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!