Partnerzy portalu

Z Gostynia do Berlina - wejdź do gry

  • AW
  • 22 marca 2012 - 16:04
Ruszyły zapisy zespołów do III edycji Gostyńskiej Gry Miejskiej. Grupy od 2 do 5 osób można zgłaszać internetowo wysyłając druk zgłoszenia na adres skorupski@wp.pl. do 29 marca.
Jak podkreslają organizatorzy czyli Fundacja Miejsce Moje (która na realizację zadania otrzymała dotację z Gminy Gostyń)  do uczestnictwa wymagana jest jedynie konieczność samodzielnego poruszania się po ulicach.

Podczas gry ulice miasta stają się planszą gry, a zespoły uczestniczą w rozwiązywaniu zagadek "wchodząc" w przeszłość swojego miasta. Gra składa się z dwóch części: etapu internetowego i etap ulicznego Etap internetowy wprowadza uczestników w klimat zbliżającej się zabawy. Zespoły zapoznają się wówczas z przestrzenią historyczną, fabułą gry oraz rozwiązują pierwsze zagadki. Rozwiązanie etapu internetowego jest jednocześnie wskazówką dotyczącą rozpoczęcia etapu ulicznego. Na zwycięski zespół czeka nagroda wyjazd do Tropical Island w Berlinie.

Więcej o gostyńskiej grze miejskiej można dowiedzieć się na stronie internetowe. http://www.gramiejska.net.pl/.
 
KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!