PARTNER PORTALU

Kieleckie Centrum Kształcenia Zawodowego

Budowa Kieleckiego Centrum Kształcenia Zawodowego została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020.

Głosowanie wyłączone.

Wartość inwestycji: 49 559 640 zł.

Finansowanie inwestycji: dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) - 30 600 000 zł, z budżetu państwa - 2 872 800 zł (67,54%). Wkład z budżetu Miasta Kielce to 16 086 840 zł (32,46%).

Data zakończenia inwestycji: 30 marca 2020 r.

Nazwa inwestora: Gmina Kielce, CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach.

CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach stanowi nowoczesne i nowatorskie podejście do edukacji zawodowej uczniów szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych z województwa świętokrzyskiego na potrzeby lokalnej gospodarki.

Kształcenie w Centrum będzie skupione wokół inteligentnych specjalizacji województwa świętokrzyskiego obejmujących przemysł metalowo-odlewniczy oraz technologie informacyjno-komunikacyjne. Misją Centrum jest tworzenie warunków dla rozwoju kompetencji zawodowych, planowania i kreowania kariery zawodowej przy wsparciu profesjonalnej kadry oraz świadczenie najwyższej jakości usług edukacyjnych i doradczych zapewniających rozwój osobisty i zawodowy mieszkańców miasta i regionu.

W skład założenia projektowego wchodzą trzy połączone ze sobą zespoły obiektów:

– trzykondygnacyjna część dydaktyczna, obejmująca 12 sal wykładowych,
– jednokondygnacyjna część zespołu 24 pracowni do praktycznej nauki zawodu z zapleczem dla nauczycieli oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu,
– dwukondygnacyjna część administracyjna.

Kompleks zlokalizowany jest na terenie o powierzchni ok. 3 ha, natomiast powierzchnia użytkowa całego obiektu wynosi 7 830 mkw. Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach to kompleks obiektów wykonanych i zrealizowanych w nurcie współczesnych trendów architektonicznych, z użyciem niebanalnych materiałów wykończeniowych, a zarazem powściągliwy w formie i kolorystyce.

Pełny opis inwestycji zamieszczamy poniżej.

 

W skład założenia projektowego wchodzą trzy połączone ze sobą zespoły obiektów.
CK Technik Centrum Kształcenia Zawodowego w Kielcach jest nowatorskie.

Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.

Wyszukiwarki

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!