Partner portalu

EEC Trends już 20 stycznia. Zapraszamy na debaty o tym, co najważniejsze w gospodarce

  • KO
  • 3 stycznia 2022 - 11:37
Trzecia edycja EEC Trends odbędzie się 20 stycznia 2022 r. Dyskusja na EEC Trends przygotowuje grunt pod XIV Europejski Kongres Gospodarczy (EEC), który w 2022 roku odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W programie wydarzenia: debaty, rozmowy, prezentacje dotyczące najważniejszych trendów gospodarczych.

EEC Trends to debata nad głównymi trendami, które staną się przedmiotem dyskusji w trakcie XIV Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

EEC Trends kontynuuje tradycję i markę Forum Zmieniamy Polski Przemysł – jednej
z najważniejszych debat o perspektywach i kierunkach rozwoju polskiej gospodarki. Uczestnicy EEC Trends oprócz debat na kluczowe dla gospodarki tematy, będą mogli wysłuchać rozmów 2:1, polemik w wąskim gronie, wystąpień ekspertów. Rozmowy będą transmitowane online i wraz z retransmisjami poszerzą zasięgi wydarzenia.

Zaproszeni Goście, partnerzy i uczestnicy Kongresu – przedsiębiorcy, inwestorzy, eksperci i decydenci – wezmą udział w dyskusjach w ramach wskazanych w agendzie obszarów tematycznych. Pod kluczowym dla wydarzenia terminem ‘trendy’ rozumiemy takie grupy zjawisk, które w najbliższej przyszłości będą zmieniać gospodarczą i społeczno-gospodarczą rzeczywistość. Przewidując przebieg i skutki tych zmian, komentując je w opiniotwórczym gronie, nadajemy im dynamikę, współkształtujemy przyszłość. Określenie tych dominujących tendencji ma szczególne znaczenie wobec zmieniającej się sytuacji świata i gospodarki.

agendzie wydarzenia pojawią się takie tematy jak: Globalne łańcuchy dostaw, Polski Ład, Zielona transformacja gospodarki, Rynek pracy w Polsce, Ceny energii, Digitalizacja – technologie z potencjałem, ESG – nowe ramy strategii biznesowych, E-commerce, Logistyka i infrastruktura wobec zmian w łańcuchach dostaw, Wodór – paliwo przyszłości, Transport kolejowy. Podczas wydarzenia odbędzie się też Gala wręczenia wyróżnień portalu WNP Awards. 

Agendę zamieszczamy też w formacie PDF w dziale multimedia. 

Tu możesz zarejestrować się na EEC Trends

Dyskusja na EEC Trends przygotowuje grunt pod Europejski Kongres Gospodarczy, wskazując priorytety, akcentując to, co najważniejsze. W toku tego wydarzenia wykuwa się ostateczny kształt agendy EEC. Poprzez wspólną pracę nad programem Kongresu podkreślamy, jak ważny jest jego otwarty charakter. Dzięki takiemu podejściu kształt Kongresu jest pojemny – adekwatny do różnych oczekiwań i potrzeb, aktualny i żywy. EEC Trends potwierdza, że dialog jest wpisany w DNA Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

DO POBRANIA
agenda EEC Trends
191.34 KB format pliku: PDF
KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!