Partnerzy portalu

Jak finansować zadania samorządów? Nadchodzi XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

  • KO
  • 20 września 2022 - 16:10
2 dni spotkań, 12 równoległych konferencji tematycznych, debaty, warsztaty, wykłady, strefa ekspercka, wystawy targowe i promocyjne oraz uroczysta Gala Inwestorów Samorządowych z koncertem Gwiazdy Wieczoru. To wszystko znajdzie się w programie XX Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 12 - 13 października 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to największe i najważniejsze spotkanie łączące wpływowych liderów samorządu, administracji publicznej, finansów i biznesu. W XX jubileuszowej edycji Forum weźmie udział ok. 1000 uczestników i 350 ekspertów. 

W ramach wydarzenia odbędą się: Kongres Skarbników, Zjazd Sekretarzy, Forum Radnych, Forum Mieszkalnictwa. Inne tematy poruszane podczas forum to: Nowoczesna Szkoła, Gospodarka śmieciowa, Samorząd w sieci, Miasto Przyszłości, Ochrona środowiska i Audyt w JST. Osobny panel poświęcony będzie roli rzeczników prasowych w JST. 

Czytaj też: Zamiast wydłużać kadencję samorządu, trzeba skrócić sejmową. Jest nowy pomysł na wybory

Na Forum goszczą co roku: marszałkowie, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starości, radni, skarbnicy, sekretarze i wyżsi urzędnicy samorządowi, a także naukowcy i eksperci branżowi.

Doświadczenie procentuje

 

W ciągu 19. edycji Forum wydarzenie to wyrosło na największą i najważniejszą profesjonalną konferencję dla władz samorządowych w Polsce, podczas której dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów, którymi samorząd dysponuje, do jak najskuteczniejszego realizowania polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym. Na Forum nie zabraknie też wskazania trendów, kierunków rozwoju i najważniejszych innowacji.

Całość tworzy merytoryczny kontekst dla produktów i usług finansowych, technicznych oraz organizacyjnych dla wielu obszarów działalności instytucji publicznych. Dzięki temu samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują. 

Na Forum goszczą co roku: marszałkowie, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starości, radni, skarbnicy, sekretarze i wyżsi urzędnicy samorządowi, a także naukowcy i eksperci branżowi. f(ot. FB/samorządowe forum kapitału i finansów)
Na Forum goszczą co roku: marszałkowie, prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starości, radni, skarbnicy, sekretarze i wyżsi urzędnicy samorządowi, a także naukowcy i eksperci branżowi. f(ot. FB/samorządowe forum kapitału i finansów)

Ze strony samorządowej swój udział w forum zapowiedzieli już m.in. Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy, Andrzej Nowakowski, prezydent Płocka, burmistrz Myślenic Jarosław Szlachetka, burmistrz Lidzbarka Warmińskiego Jacek Wiśniowski, a także Łukasz Konarski prezydent Zawiercia i Andrzej Dec, przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa. 

Trwa rejestracja na wydarzenie pod linkiem: http://www.samorzadoweforum.pl/rejestracja/

Kongres odbywa się pod patronatem Portalu Samorządowego. 

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!