Partnerzy portalu

Obowiązek noszenia maseczek będzie przedłużony. Oto nowy termin

Rząd przedłuży do 30 kwietnia aktualne ograniczenia epidemiczne, m.in. obowiązkowe maseczki w szpitalach i aptekach. W wykazie prac rządu zamieszczono w czwartek informację na ten temat.

W wykazie zapowiedziano projekt zmienionego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu zagrożenia epidemicznego.

W projekcie przewiduje się m.in. przedłużenie do 30 kwietnia obowiązywania obecnych ograniczeń, nakazów i zakazów.
KOMENTARZE7

  • belfer 2023-03-24 13:01:20
    Do Bar: Czym niby mam być zagrożony? Informacją z Internetu albo migawką w TV? Na serio Pan/Pani wierzy w te informacje? Maski chirurgiczne stosowane są w trakcie operacji ewentualnie podczas zabiegu chirurgicznego w celu ochrony chirurga i instrumentariusza przed przypadkowym wdychaniem lub połknię...ciem rozprysków bądź płynów ustrojowych. Żadna maska chirurgiczna nie chroni tym samym przed tym, o czym mówi artykuł. Tak się bowiem kończy eksperyment z zamknięciem wielu branż usług i handlu, próbą powszechnej izolacji obywateli i dezynfekcją wszystkiego, zamkniętymi lasami i parkami, straszeniem i propagandą z każdej strony.  rozwiń
  • Bar 2023-03-24 12:51:48
    Do Prorocznia: Jest stan zagrożenia epidemicznego.
  • Prorocznia 2023-03-24 11:06:17
    w grudniu zmuszony byłem zrobić badania w prywatnej przychodni. Pani recepcjonistka chciała mnie zmusić do założenia maski- odebrałem pieniądze i poszedłem do innej, NORMALNEJ przychodni.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!