PARTNER PORTALU

WYSZUKIWARKI

  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • uslugi
  • rekreacja
  • restauracja
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • konferencje.pl

PROJEKTANT; MŁODY PROJEKTANT; KIEROWNIK PROJEKTU; MENADŻER DS. STOLARSTWA

  • Pracodawca:

    Allpersona

  • Ważna od:

    2022-07-21

  • Ważna do:

    2022-08-20

  • Miasto / region:

    Deggendorf / Cała Polska

OPIS OFERTY

Opis stanowiska:

  • Projektowanie w Auto CAD, Mega CAD
  • Zarządzanie personelem / budżetem (nie obowiązkowe)
  • Planowanie i zgodność produkcji
  • Pomiary, Tolerancja
  • Weryfikacja ogółem
  • Przemysl zwiazany z oborka drewna

Wymagania:

  • Znajomosc rysunku technicznego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w Projektowanie w Auto CAD, Mega CAD
  • Samochód i prawo jazdy pożądane
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
  • Dobre warunki mieszkaniowe,
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)'

DODATKOWE INFORMACJE