PARTNER PORTALU

WYSZUKIWARKI

  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • uslugi
  • rekreacja
  • restauracja
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • konferencje.pl

Starszy specjalista

  • Pracodawca:

    Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii w Warszawie

  • Ważna od:

    2021-04-07

  • Ważna do:

    2021-04-12

  • Miasto / region:

    Warszawa / mazowieckie

OPIS OFERTY

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

  • obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego, w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe

  • krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe

  • zagrożenie korupcją

  • stres

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

  • węzły sanitarne w przestrzeni ogólnodostępnej przystosowane dla osób
    niepełnosprawnych (na parterze - 2 szt., na I piętrze - 2 szt.)

  • winda dostosowana do szczególnych potrzeb osób niepełnosprawnych

  • wejście do obiektu od strony pl. Trzech Krzyży przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo

  • wejście do obiektu od strony ul. Wspólnej - częściowo przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo (pochylnie)

  • ciągi komunikacyjne przystosowane do szczególnych potrzeb osób
    niepełnosprawnych

  • praca w pokoju wieloosobowym

  • praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner

Zakres zadań

  • zarządza projektami pozakonkursowymi realizowanymi przez Departament w ramach działania 2.4.1 PO IR, 2.4.2 PO IR oraz w ramach programu pomocy technicznej PO PT 2014-2020
  • bierze udział w przygotowywaniu i przeprowadzaniu postępowań w zakresie właściwości komórki organizacyjnej, w tym w zakresie projektów pomocy technicznej, PO IR i realizowanych przez Departament działań informacyjno-promocyjnych (szacuje wartość zamówienia, sporządza opis przedmiotu zamówienia, przeprowadza rozeznanie rynku, opracowuje projekt umowy, uczestniczy w postępowaniach jako członek komisji przetargowych, nadzoruje wykonanie umowy, przeprowadza odbiór przedmiotu umowy)
  • prowadzi sprawozdawczość z realizacji strategii/ programów (np. operacyjnego, pomocowego, krajowego, wieloletniego, etc.) lub działań/ projektów krajowych
  • prowadzi obsługę procesu legislacyjnego (opiniuje projekty aktów prawnych i/lub założeń do projektów aktów prawnych oraz innych dokumentów rządowych)
  • przygotowuje materiały do projektu ustawy budżetowej i Wieloletniego Planu Finansowego Państwa (WPFP)
  • wdraża program PO IR/ PO PT (przygotowuje interpretacje i stanowiska Ministerstwa oraz odpowiedzi na pytania w zakresie realizacji programu/projektów (w tym: systemu instytucjonalnego, kwalifikowalności wydatków, kontroli, ocen oddziaływania na środowisko, pomocy publicznej etc.)

WYMAGANIA

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rozliczeń finansowych lub zarządzania projektami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych
  • wiedza z zakresu przepisów dotyczących funduszy europejskich oraz ich wdrażania
  • myślenie analityczne
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, rzetelność, komunikacja
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    DODATKOWE INFORMACJE

    Drogi Użytkowniku!

    Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

    Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

    Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

    Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.