PARTNER PORTALU

WYSZUKIWARKI

  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • uslugi
  • rekreacja
  • restauracja
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • konferencje.pl

Inżynier IT / Starszy Inżynier IT w Departamencie Informatyki

  • Pracodawca:

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

  • Ważna od:

    2021-09-14

  • Ważna do:

    2021-10-06

  • Miasto / region:

    Warszawa / mazowieckie

OPIS OFERTY

Stanowisko pracy ds. wsparcia aplikacji

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat – umowa o pracę

Oferujemy:

  • Stabilną pracę za atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Stałe zatrudnienie,

  • Jedne z największych systemów informatycznych w Polsce,

  • Nowoczesne technologie,

  • Szkolenia merytoryczne i językowe,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

WYMAGANIA

Główne obowiązki:

  • Wykonywanie zadań w zakresie eksploatacji systemów aplikacyjnych oraz projektowania i wdrażania do eksploatacji nowych systemów aplikacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem systemów GIS

  • Monitoring, konfiguracja oraz zarządzanie serwerami aplikacyjnymi, bazodanowymi w celu zachowania ich prawidłowego działania

  • Instalacja i konfiguracja nowych serwerów aplikacyjnych, instalacja poprawek do serwerów aplikacyjnych oraz oprogramowania wspomagającego

  • Identyfikację problemów oraz podejmowanie działań naprawczych w procesach eksploatacji systemów aplikacyjnych

  • Udzielanie pracownikom Agencji wsparcia w eksploatacji systemów aplikacyjnych

OFERUJEMY

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub studia podyplomowe w tym zakresie albo w trakcie studiów na kierunku informatyka lub pokrewnym oraz udokumentowane doświadczenie co najmniej roczne w obszarze związanym z administrowaniem i wdrażaniem systemów aplikacyjnych (DevOps Engineer)

  • Bardzo dobra znajomość z zakresu GIS: usługi standardu OGC, serwery usług przestrzennych (np. Geoserver, Tegola, Martin),

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych - PostgreSQL, PostGIS, Oracle, Oracle Spatial

  • Dobra znajomość środowiska systemów LINUX oraz platformy Kubernetes

  • Ogólna wiedza z zakresu hurtowni danych i procesów ETL

Uwaga: na stanowisku Starszego Inżyniera IT przy wykształceniu wyższym wymagany jest udokumentowany 3 letni staż pracy na podstawie umowy o pracę a przy wykształceniu średnim 4 letni;

Na stanowisku Inżyniera IT przy wykształceniu wyższym wymagany jest udokumentowany 2 letni staż pracy na podstawie umowy o pracę a a przy wykształceniu średnim 3 letni;

Liczy się zakres zadań zbieżny w przeważającej części z w/w wymaganiami koniecznymi

Wymagania pożądane:

  • Doświadczenie i umiejętności w programowania w PL/SQL, PL/pgSQL

  • Znajomość frameworków/technologii: Python, TypeScript/JavaScript, React, OpenLayers, Turf.JS

  • Znajomość HTML, XML, CSS

  • Kreatywność, zaangażowanie, samodzielność

DODATKOWE INFORMACJE

Drogi Użytkowniku!

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.