PARTNERZY PORTALU

Agata Fisz - radny w: Chełm

RADNY - Chełm - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATY FISZ „POSTAW NA CHEŁM” Agata Fisz

50 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 1009 głosów (16.72% wszystkich w okręgu)

Urodzona w 1973r., prezydent Chełma od 2006. W 2014 r. wygrała wybory w II turze uzyskując 70.69% głosów. Przedstawicielka Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Absolwentka Politechniki Lubelskiej. Była zawodniczka ekstraklasy koszykówki kobiet. Pracowała w urzędzie miejskim w wydziale techniczno - inwestycyjnym oraz biurze inwestycji miejskich. W 2000 r. utworzyła chełmskie TBS i została jego prezesem. W latach 2002 - 2006 pełniła funkcję radnej miasta i pracowała w wojewódzkiej dyrekcji inwestycji. W 2006 r. wygrała wybory prezydenta miasta jako przedstawiciel SLD. W 2010 r. wygrała wybory w I turze uzyskując 66,68% głosów. W 2014 r. ponownie została prezydentem, w II turze uzyskała 70.69% głosów.

 

KOMENTARZE (6)

Wyróżniony

Większość żyjących agentów dawnego KGB w Polsce są wciąż twoi , Agato Fisz nie byłś głupia , Władimir Putin może być dumny ze swojej córki twojej siostry, były kłopoty z finasowaniem szpiegów gdyż Deniszczuk Piotr się nie dokładał, lecz z środków publicznych miasta Chełma robiłaś dobrą robotę oby rejony w których zamieszkują twoi zbójcy spełniały fantazje patologii co pozwoliło umiejętnie nimi manipulować, ten co uciekł bliźniaczek z TU-154M sam przyłożył kolokwialnie ujmując lufę do debilowatego propagandowego własnego mózgu, z miliarda złotych które otrzymałaś kupi im nowe średniej klasy samochody, w zawiązku z aferą gruntową w Polsce która stworzyliście nikt nic nie zrobi.

Nalicz teraz durnowatym wyborcom podatki od powietrza, za klatki schodowe z łzami w oczach też płacą, dalej nie wiedzą o co chodzi, sfiksuje mur wokół Chełma oby badała tego nie wypuszczać na pośmiewisko innym, niech się sami pozabijają. , 2018-11-04 21:30:58
  • AktOskarżeniaPoBanas, 2021-09-25 23:39:56

    WÓJT - Wojsławice - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYKA GOŁĘBIOWSKIEGO Henryk Gołębiowski -Faktycznie piękną ulice Budowlaną w drugim etapie 2010roku wybudzał Pan jako Dyrektor Infrastruktury Miasta Chełm, prawdziwy bieg ulicy Budowlanej zgodzie z wydawanymi pozwoleniami na budowę przebiegał na granicy wsi Horodyszcze której bieg miał się zaczynać od ulicy Kochanowskiego w Chełmie dokładniej w miejscu wybudowanego nowego Kościoła, te zaś głupki w sułtanach w 2016roku wybrali zbrodnie przeciwko własnemu Narodowi torpedując głosowanie na projektem który przeszedł nawet przed komisja budowy sieci sanitarnej, spieprzonej inwestycji Miasta Chełm z którą nie mogą sobie poradzić już 11 lat. Chełmska Policja działała celowo i świadomie na szkodę interesu publicznego i porządku prawnego, (...) napuszczali ludzi na siebie oby nie dostali należnych odszkodowań od Miasta Chełm,wykorzystaliście ludzików na tych przestępstwach w obszarach gruntów wojny Polsko- Polskiej do własnej polityki. Śmieciom-Policji finansujecie paliwo do nowych samochodzików, burdelów koło Komend jak w Niemczech nie ma, wiec wykorzystując nielegalne inwigilacje do manipulacji młodych dziewczyn zatrudnianymi na stacjach paliw, przebijając im cnoty we wykwintny sposób iż teraz są kobietami, czas skończyć z Wami za niszczenie praworządności , będziecie przeklinali dzień w którym matki kuwiagi wykluły Was na świat wywrotowcy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.92.114

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI