PARTNERZY PORTALU

Anna Mackiewicz - radny w: Bydgoszcz

RADNY - Bydgoszcz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Anna Mackiewicz

60 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 2594 głosów (10.72% wszystkich w okręgu)

Ma 54 lata, od trzech dekad angażuje się w ruchy kobiece. W wyborach samorządowych w 2014 roku bezskutecznie walczyła o fotel prezydenta Bydgoszczy.

Była długoletnią radną, pełniła m.in. funkcję wiceprzewodniczącej rady. Teraz jest zastępczynią Rafała Bruskiego odpowiedzialną m.in. za gospodarkę komunalną. Pełni także funkcję wiceprzewodniczącej Sojuszu Lewicy Demokratycznej.Ukończyła studia magisterskie (matematyka) oraz podyplomowo: administracja publiczna – zarządzanie oświatą. Ukończyła także ok. 30 różnych form szkoleniowych (głównie z zakresu pracy samorządu, funkcjonowania organizacji pozarządowych, praw człowieka i prawa europejskiego) oraz niezliczone formy szkoleniowe zawodowe. Sama jest autorką i trenerką ok. 25 warsztatów z zakresu m.in.: praw kobiet, samorządności oraz działalności NGO.

Od 2000 r. jest zatrudniona jako nauczycielka matematyki w Gimnazjum nr 16 w Bydgoszczy przy ul. Bohaterów Kragujewca. Wcześniej pracowała w SP nr 41, Kuratorium OiW, a w czasie studiów w SP dla Pracujących i OHP, a także w Bursie ZS Medycznych. Równolegle pracowała przez kilka lat jako prezes i dyrektor jednej z prywatnych firm bydgoskich.

KOMENTARZE (3)

Wyróżniony

Bierze udział w nielegalnych zgromadzenia, podczas , których pada wiele wulgarnych słów, dając w ten sposób zły przykład swoim wychowankom

belfer, 2020-11-02 11:44:01
  • vilmar, 2022-10-15 03:23:46

    reprezentantka ohydnej partii

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 72.14.201.46

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI