PARTNERZY PORTALU

Bartosz Bartoszewicz - radny w: Gdynia

RADNY - Gdynia - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ KOMITET WOJCIECHA SZCZURKA Bartosz Bartoszewicz

43 lata


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 2118 głosów (10.65% wszystkich w okręgu)
KOMENTARZE (2)

Wyróżniony

Pan Bartosz Bartoszewicz ówczesny wiceprezydent Gdyni ds. min. Edukacji wydał publiczne pieniądze , nie jednokrotnie chronił pan dyrektorkę z Sp. 40 za które miasto musiało zwrócić pieniądze , wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku że Dyrektorka oraz Pan Wiceprezydent działał na szkodę obywatela. Ponadto pan Bartosz Bartoszewicz chroni swoich kierowników tj. dyrektora szkoły II SA/Gd 540/17 - Wyrok WSA w Gdańsku z dnia 2017-11-16 orzeczenie prawomocne .Skarżony organ Prezydent Miasta Treść wyroku Stwierdzono nieważność decyzji I i II instancji Szkoły Podstawowej nr. 40 w Gdyni Później Pan ponownie powierza stanowisko dyrektora sp 40 a pani dyrektor poinformowała w piśmie ze nie miała w latach 2013 - 2017r wrzesień żadnych sporów w sadzie pracy jak i z pana Wydziału Edukacji została udzielona informacja nie występowała pani dyrektor na żadna drogę sądową nie korzystała z profesjonalnego pełnomocnika, z urzędu Miasta jak i z informacji uzyskanej od samej pani dyrektor sp.40 Miasto zaprzeczyło jak również sama pani dyrektor sp 40 w osobnym piśmie ponieważ toczyła spór w sadzie pracy w Gdyni z nauczycielem pisząc nieprawdę ani Urząd Miasta nie przydzielał żadnego pełnomocnika jak i sama pani9 dyrektor twierdziła że szkoła w okresie 2013-2017r nie miała pełnomocnika w urzędowym dokumencie poświadczyła nie prawdę do obywatela. na wniosek obywatela nie została wszczęta kontrola w związku z wydaniem pieniędzy na pełnomocnika pana Krzysztofa Tor syg.akt IV 451/14 i dlaczego zostałem oszukany. Pan Nie przeprowadził kontroli z wydatków publicznych. proszę udzielić informacji wyborcom jakie podejmie pan kroki prawne . Kto zapłacił w sp. 40 za usługi pełnomocnika Krzysztofa Tor w/w sygnaturze.

Krzysztof, 2018-10-15 21:48:51
  • Paulina, 2023-01-30 14:04:45

    Polityk który na swoich mieszkańców patrzy przez pryzmat cyferek w exelu. Pan Bartosz Bartosiewicz jest odpowiedzialny za modernizacje szkół w Gdyni, która w dużym skrócie polegała na zamknięciu kilku placówek oświaty znajdujących się w dobrej drogiej lokalizacji i przeniesienie ich do mniej przystosowanych do tego budynków. Tak było w przypadku połączenia IV i IXLO które przeniesiono wtedy do przygnitego rozpadającego się budynku dawnego ekonomika. To samo miało miejsce w przypadku zlikwidowania szkoły podstawowej na kamiennej górze i przeniesiona do dawnej sportówki. Widać dla pana Bartosiewicza interesy UM przekłada się ponad bezpieczeństwo młodszych uczniów którzy też są mieszkańcami Gdyni. A to że konsekwencją takich działań może być np. potrącenie czy nawet zabicie jakiegoś 8latka w drodze ze szkoły bo musi przejść przez główna ulice Władysława IV nie wydaje się dla niego żadnym niebezpieczeństwem.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.92.114

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI