PARTNERZY PORTALU

Bartosz Szymanski - radny w: Toruń

RADNY - Toruń - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Bartosz Szymanski

45 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 1811 głosów (8.94% wszystkich w okręgu)

Urodzony w 1977 r. Rodowity torunianin.

Programista, absolwent Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.Koordynator struktur Nowoczesnej w Toruniu, członek zarządu partii w kujawsko-pomorskim oraz członek Rady Krajowej Nowoczesnej.

Inicjator działań na rzecz uruchomienia programu finansowania in vitro z budżetu miasta w Toruniu. Współautor programu #LepszyToruń.

KOMENTARZE (3)

Wyróżniony

Bardzo dobry radny, energiczny i pełen zapału, działa prężnie, szkoda tylko, że jest sekowany przez własny klub. Trzymam za niego kciuki!

Michał, 2020-02-08 15:52:58
  • Heniek, 2022-03-16 21:28:41

    Chyba cie pokręciło Michał. Przeciez on tylko pisze wnioski i petycje. Zainteresowania wokół ekologii wybrał jako tzw. bezpieczny temat w celu uzyskania większej rozpoznawalności- cel : Wiejska i kontynuowanie "mowy trawy" Nie nadaje sie do zarządzania czymkolwiek. Typowy politruk , którego władza interesuje pod warunkiem że płacą za występy. Wez go do zarządzania czymkolwiek :)))) pro bono

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.77.106

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI