PARTNERZY PORTALU

Beata Klimek - prezydent w: Ostrów Wielkopolski

PREZYDENT - Ostrów Wielkopolski - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY KLIMEK PRZYJAZNE MIASTO I POWIAT Beata Klimek

60 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.Urodzona 2 kwietnia 1962 r. w Ostrowie Wielkopolskim. Startuje z KWW Przyjazny Ostrów z poparciem SLD.

Ukończyła studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku politologia, specjalność: administracja samorządowa.W latach 2010–2014 zasiadała w radzie miasta Ostrowa Wielkopolskiego, kierując klubem radnych Porozumienie Społeczne Lewica. Pełniła funkcję rzecznika Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim za kadencji Andrzeja Dery i Włodzimierza Jędrzejaka.

Wybrana na urząd prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego w drugiej turze wyborów samorządowych w 2014, zdobywając o 2500 więcej głosów od urzędującego wówczas prezydenta Jarosława Urbaniaka.

W maju 2015 r. została odznaczona Medalem 95-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża na Ziemi Ostrowskiej. Na wniosek Wojewody Wielkopolskiego została odznaczona w czerwcu 2016 r. Srebrnym Krzyżem Zasługi za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej.

KOMENTARZE (3)

Wyróżniony

Niestety płynie w II kadencji, dziwne pomysły i inwestycje , kredyty, niestety ma większość w Radzie Miejskiej, robi co chce, przerost zatrudnienia w UM Ostrów , setki kierowników, przyznawanie sobie i poplecznikom kilkudziesięcznotysięcznych nagród i premii za nasze pieniądze, wstyd , bałagan w OSTROWIE, ulice i drogi pełne liści jesienią i piasku po zimie, ogólnie tragedia.

Gargamel, 2021-12-10 07:27:09
  • halina, 2022-01-14 10:25:11

    przetargi wygrywane przez znajomków, pod których są układane; do tego żadnego zainteresowania problemami zwykłych mieszkańców - chroniona przed plebsem bardziej niż królowa brytyjska

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.99.222

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum