PARTNERZY PORTALU

Bolesław Kosior - radny w: Kraków

RADNY - Kraków - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Bolesław Kosior

74 lata


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 5992 głosów (12.23% wszystkich w okręgu)

Radny miejski od 2010 r. pracuje w Komisjach: Rodziny, Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa, Zdrowia i Profilaktyki oraz Uzdrowiskowej, Kultury i Ochrony Zabytków (wiceprzewodniczący komisji).

Pracuje jako zarządca nieruchomości.

KOMENTARZE (10)

Wyróżniony

Skąd Senator Bierecki twórca SKOK ma takie pieniądze Senator Bierecki:oszczędności 5,5 mln zl;1,3 mln dolarów USD;1,5 mln EUR; Obligacje Skarbowe 11 mln zł;udziały w spółkach 5 mln zl,dochody z członkostwa w zarządach 3 mln zł rocznie. Założone przez Biereckiego SKOK –i ponad 4mld straty. Jakieś pytania .Informacja z Facebooka 14.12.2018 godz 02:04 Powyższe uzyskałem z Facebooka z profilu Pana profesora Wojciecha Sadurskiego ,BYĆ MOŻE KTOŚ MU TO WRZUCIŁ ale dementi nie było. Jak wiem senator Bierecki to ekspert od normowania spółdzielcom PRAWA SPÓŁDZIELCZEGO i i twórca SKOK z których niewidzialna ręka wyprowadziła 4 mld zł do Banków w Luksemburgu.

Afera PiS , 2021-01-19 11:48:54
  • Zbrodnie, mordercy !, 2022-07-13 19:26:46

    Morawiecki to największa gnida i bandyta, Polska zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce(pół miliona zgonów) po Rumuni względem przestępstw wodno prawnych, zbrodni przeciwko własnemu Narodowi. Ten oszołom ze Zbigniewem Ziobro wkręca pozostałych Ministrów w związku z nielegalnymi inwigilacjami społeczeństwa wykorzystał Straż Graniczną do działań operacyjnych,manipulacji ludźmi.fałszowania badań przeciwciał anty HBs które dzięki lojalności Ministra Zdrowia zniknęły w systemach . Ludzie nie są winni za dalsze usiłowanie zabójstw, ponieważ oddane na ich własność bomby ekologiczne nie były wybudowane z ich inicjatywy(przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy unijnych) .Ludziska, nie pokrywajcie skutków katastrof ekologicznych z własnej kieszeni, nie podejmowanie czynności przez lokalne Prokuratury daje możliwość złożenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka ( formularz w języku polskim był dostępny do pobrania na stronie Gazety Prawnej ) do pól roku od Postanowienia Sądu na utrzymanie zaskarżonych umorzeń śledztw, 25 tysięcy Euro po przyjęciu skargi otrzymacie .
    • Zbigniew , 2022-10-27 21:18:52

      Ruską kostucha rży

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.211.239.1

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI