PARTNERZY PORTALU

Dominik Jaśkowiec - radny w: Kraków

RADNY - Kraków - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA MAJCHROWSKIEGO - OBYWATELSKI KRAKÓW Dominik Jaśkowiec

45 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 11561 głosów (21.77% wszystkich w okręgu)

Urodzony w 1977 r. Kandydat KWW Jacka Majchrowskiego Obywatelski Kraków w Okręgu nr 1 (Dzielnica I Stare Miasto, Dzielnica II Grzegórzki, Dzielnica III Prądnik Czerwony).

Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie - magister politologii.W ramach pracy zawodowej przez wiele lat prowadził wykłady, szkolenia dotyczące funduszy strukturalnych Unii Europejskiej, zarządzania organizacjami pozarządowymi oraz zagadnień związanych z samorządem terytorialnym, polityką lokalną, administracją publiczną. Obecnie pracuje w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Od 2002 r. nieprzerwanie zasiada jako radny w radzie miasta Kraków. W ostatniej kadencji z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Jest członkiem Platforma Obywatelska, a obecnie przewodniczącym zarządu PO w Krakowie.

KOMENTARZE (12)

Wyróżniony

Czy Pan Przewodniczacy lubi psowcow. Bo ja pisowcow nienawidze jak psów. Najgorsza piswczanka jest jadwiga z Koletek i ta szuja z Bonerowskiej, Maciej z zTomasza nie lepszy. Prosze zagladnac na profile prezydent Hanny prezydent Aleksandry Prezydenta Białegostoku Prezydenta Torunia. Pozdrawiam dawnego kolege. Nie mam zamiaru rozmawiac o 4 rzeczach polityce nieruchomosciach finasach i religi tu Pan przewodniczacy miał racje Mareczek z Fran 3 to nie powiem co Pozdrawiam dawnego kolege Janusz Gòrnisiewicz

Młodszy Janusz Górnisiewicz🙂, 2021-01-25 23:06:22
  • Kit, 2022-05-17 18:21:18

    A to się dostało P.Jaskowiec a to dlatego że nie poparł Pietrzyka a odważył się wystapic przeciwko niemu. Z tego wygląda że to porzadny i uczciwy radny.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.24.118.144

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI