PARTNERZY PORTALU

Jacek Sutryk - prezydent w: Wrocław

PREZYDENT - Wrocław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Jacek Sutryk

45 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.Kandydat Koalicji Obywatelskiej.

Socjolog, społecznik, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, doktorant Kolegium Ekonomiczno-Społecznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wykładowca w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie.Przewodniczył Radzie Pomocy Społecznej, dyrektor Wspólnoty Roboczej Związków Organizacji Socjalnych w Warszawie – NGO zrzeszająca ponad 800 organizacji socjalnych z całej Polski, wiceszef Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Samorządowych Ośrodków Pomocy Społecznej, działał w Zarządzie Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, współorganizator krajowych i międzynarodowych konferencji z zakresu polityki społecznej. Na co dzień współpracuje z organizacjami socjalnymi z całej Polski.

Przez 5 lat dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. Doświadczenie i zdobytą wiedzę wykorzystuje w Urzędzie Miejskim Wrocławia, gdzie od 2011 r. pełni funkcję dyrektora Departamentu Spraw Społecznych. Odpowiada za współpracę z organizacjami pozarządowymi, zdrowie, pomoc społeczną, partycypację społeczną, sport i rekreację, kulturę.

KOMENTARZE (38)

Wyróżniony

Fatalnie!... Przecież Dutkiewicz też był z PO i widać jak zrujnował nasze miasto! Czy tu naprawdę wybierają w większości barany? tzn. ci co nie potrafią sami pomyśleć lub po prostu lewactwo, któremu antypolskie wartości odpowiadają?...

Jasmin, 2018-10-21 23:41:30
  • Wrocławianin, 2023-03-20 18:55:42

    Znam to miasto ponad pół wieku. Nie pamiętam takiego bałaganu, decyzji podejmowanych ad hoc i bez sensu, dla poklasku i fejsbukowego PR. Coraz gorzej tu żyć.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.232.62.64

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum