PARTNERZY PORTALU

Lucjusz Nadbereżny - prezydent w: Stalowa Wola

PREZYDENT - Stalowa Wola - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Lucjusz Nadbereżny

37 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.Urodzony w 1985 roku. Kandydat Zjednoczonej Prawicy.

Studiował Politologię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Prawo na WZPNoG Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Stalowej Woli.W 2006 roku w wyborach samorządowych do Rady Miejskiej w Stalowej Woli uzyskał mandat radnego. Obejmując mandat radnego w wieku 21 lat stał się najmłodszym członkiem Rady Miejskiej w historii Stalowej Woli. W wyborach samorządowych 2010 roku zdobył ponownie mandat radnego, uzyskując rekordową liczbę głosów w historii wyborów do samorządu miejskiego w Stalowej Woli. Uzyskał poparcie 1268 mieszkańców.

Był przewodniczącym klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miejskiej. Od 2006 roku jest członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość, członkiem zarządu władz miejskich PiS oraz delegatem na Kongres Prawa i Sprawiedliwości.

Od listopada 2011 roku pracował na stanowisku dyrektora Biura Senatorskiego Janiny Sagatowskiej w Stalowej Woli, koordynując pracę 7 biur terenowych w powiecie stalowowolskim, niżańskim, tarnobrzeskim oraz leżajskim. W latach 2007-2011 pracował na stanowisku dyrektora Biura Poselskiego Antoniego Błądka.

W 2014 r. został wybrany na prezydenta Stalowej Woli, uzyskują 52,18 proc.

KOMENTARZE (9)

Wyróżniony

Gdyby nie ojciec to co by mial ??? młody i nadal niedoświadczony moim zdaniem, brnie dalej w zadłużenie miasta i robi tylko place zabaw i imprezy ... a co z odwodnieniem miasta gdzie po deszczu dalej wszystko pływa ??? jest wiele innych spraw i rzeczy do zrobienia, potrzeba w miescie osoby dobrze zarządzającej a nie lalusia który sobie stawia huśtawki gdzie chce

Marek, 2018-10-22 09:14:31
  • Piszcie skargi ETPC., 2022-07-27 00:15:24

    Morawiecki to największa gnida i bandyta, Polska zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce(pół miliona zgonów) po Rumuni względem przestępstw wodno prawnych, zbrodni przeciwko własnemu Narodowi. Ten oszołom ze Zbigniewem Ziobro wkręca pozostałych Ministrów w związku z nielegalnymi inwigilacjami społeczeństwa wykorzystał Straż Graniczną do działań operacyjnych,manipulacji ludźmi,fałszowania badań przeciwciał anty HBs które dzięki lojalności Ministra Zdrowia zniknęły w systemach .Mieszkańcy nie są winni za dalsze usiłowanie zabójstw, ponieważ oddane na ich własność bomby ekologiczne nie były wybudowane z ich inicjatywy(przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy unijnych) .Ludziska, nie pokrywajcie skutków katastrof ekologicznych z własnej kieszeni, nie podejmowanie czynności przez lokalne Prokuratury daje możliwość złożenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka ( formularz w języku polskim był dostępny do pobrania na stronie Gazety Prawnej ) do pól roku od Postanowienia Sądu na utrzymanie zaskarżonych umorzeń śledztw, 25tysięcy Euro po przyjęciu skargi otrzymacie.Rozp.Ministra Zdrowia z dnia 24.09.2013roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U.2013 poz .1248 z późniejszymi zmianami 21 marca 2019roku Dz.U.2019 poz.736.W majestacie prawa pozabijali Naszych rodaków , najbliższych, celem wyłudzania w sposób niedozwolony funduszy pod Krajowym Prawem Odbudowy , nie doczekacie się słowa przepraszam nawet od Prezydenta Andrzeja Dudy który każe wam zaciskać pasa przy już chorych potrzebujących pomocy głowach. Mapy w zasobach miejskiej dokumentacji geodezyjno kartograficznej zostały całkowicie sfałszowane poprzez usunięcie z nich klasyfikacji gruntów, w ślad ewidencja gruntów, teraz jesteście kalekami, niewolnikami bez żadnych praw, kupicie ziemie rolną, Wniosek-czy jesteście czubkami !

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.24.118.144

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum