PARTNERZY PORTALU

Marek Węgrzynowicz - Kandydat na posła w: Okręg nr 32

RADNY - Dąbrowa Górnicza - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Marek Węgrzynowicz

51 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 883 głosów (9.06% wszystkich w okręgu)

Ukończył studia na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył ponadto studia podyplomowe na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Studium Medycznym w Katowicach oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach.

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Udziela bezpłatnych porad prawnych.Był zatrudniony m.in w urzędzie marszałkowskim województwa śląskiego, wojewódzkim urzędzie pracy, ośrodku interwencji kryzysowej oraz schronisku dla ofiar przemocy.

Obecnie pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Myszkowie na stanowisku dyrektora.

KOMENTARZE (4)

Wyróżniony

Bardzo nijaka, postać. Dokładnie kojarzy mi się wyłącznie z nijakością. Ciapkowaty, dupowaty radny bez poglądów. W Radzie Miejskiej w DG moim zdaniem obecny jedynie ciałem, milczeniem. Mało aktywny. Nie wiem co robi, co zrobił, co chce zrobić. Nie znam poglądów tego Pana. Pewnie ich nie posiada. Wiem tylko, że mija osoby spotykane kilka lat w Urzędzie i nie zna, nie potrafi powiedzieć "Dzień doby",chyba, że to ktoś do kogo warto się pouśmiechać. Może nieśmiały, ale po co komu taki "społecznik". Dajcie spokój. Szkoda gadać.

Maja, 2019-09-20 08:59:35
  • Marek, 2021-11-20 14:37:53

    bardzo małe zainteresowanie Starą Dąbrową, dzielnica jest w centrum miasta a mieszkańcy mają szamba ,chodniki z przed ćwierć wieku brak chodników ,drzewa rosnące w chodnikach ,ulice nie zadbane i wiele jeszcze rzeczy mógłbym wymieniać ,gdzie inne dzielnice są robione i modernizowane choć są na peryferiach Miasta. A nasz radny dba przede wszystkim o Mydlice,

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.77.106

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI