PARTNER PORTALU

Marzena Dębniak - Kandydat na senatora w: Okręg nr 82

STAROSTA - ostrowiecki - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA GÓRCZYŃSKIEGO Marzena Dębniak

63 lata


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 2209 głosów (11.77% wszystkich w okręgu)

Urodziła się 26 maja 1959 roku.

Jest absolwentką studiów prawniczych na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu zarządzania.W 2018 r. została starostą ostrowieckim.

Wcześniej pełniła m.in. funkcje wiceprezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego.

 

KOMENTARZE (5)

Wyróżniony

W chrześcijańskich korzeniach Europy jest przykazanie nie zabijaj, zaś pseudo prawicowcy dla podatków od nieruchomości Naszych bliźnich pozabijaliście. Opiekę zdrowotną mamy w Polsce Państwową, w związku z powyższym dlaczego ograniczaliście środki finansowe na leczenia pacjentów w Szpitalach , Polskie zbrodnie doskonałe, sypania przed osadzeniem zbiorników wapna od jesieni 2015roku (ekologicznych oczyszczalni ścieków ) w późniejszym czasie stosowania bakterii oby nie wywozić, ponad milion uczciwych obywateli którzy żyli zgodnie z harmonią przyrody odesłaliście w zaświaty, ludzie wciąż giną w związku z katastrofami jakie do dochodu wliczacie , obniżone przeciwciała HBs(ICD-9:V42) do stanu zagrożenia życia poniżej 10.0 mlU/ml iż nie można w danych przypadkach wykonać żadnych zbiegów-ludzie umierali dosłownie na rękach,trzy miesiące do pół roku organizm ludzki potrzebuje czasu przyjmując szczepionki oby tylko uzyskać przeciwciała, Państwowa zbrodnicza opieka zdrowotna powoływała się iż NFZ nie wymaga takich badań przed zabiegami(Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24września 2013roku w sprawie świadczeń gwarantowanych ze zakresu podstawowej opieki zdrowotnej Dz.U. 2013 poz 1248-Dz.U.2019 poz 736 lekarze rodzinni odmawiają skierowań na badanie krwi pod zasadniczym kontem. Zrobili z Was Samorządy i Parlamentarzyści dziadów, nie stać ludzi na prywatną opiekę zdrowotną, taką jesteście klasą średnią. W związku z przyjęciem 28 stycznia 2020 roku przez zgromadzenia Parlamentarne Rady Europy rezolucji w sprawie praworządności w Polsce, należy wszelkie Skargi ,Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen .Rue de la Loi/Wetstraat 175 B-1048 Bruxelles/Brussel Belgique/België tel .: +32 2 281 61 11 faks: +32 2 281 69 34 .

KE powiadomimy zbrod, 2021-09-03 02:26:13
  • Piotrek, 2022-08-05 09:57:12

    Osobiście zarządzanie Starostwem prze zarząd tej kadencji uważam zza żart z Ostrowiaków. Na stronie SP brak informacji o przynależności partyjnej czy klubowej tych ludzi więc będzie trudniej ich ocenić na wyborach. Zastosowali chwyt Górczyńskiego ale on chociaż coś dobrego dla miasta robił. Za pandemii pracownicy traktowani jak święte krowy a petent jak natręt. Ale było im dobrze więc mimo braku pandemii od 28 marca 2022 SP wydział komunikacji prosi o umawianie się na wizytę w SP dając terminy najmniej tygodniowe. Powód pewnie taki że wszyscy chcieli urlop na początku sierpnia więc co tam zarząd stwierdził że się im należy. Ja uważam że wam się należy odpoczynek bo zwyczajnie nie chce wam się pracować.
    • Piotrek, 2022-08-05 10:21:14

      Odpowiadam sam sobie :) Piotrek Dębniak i cały zarząd starostwa w Ostrowcu Świętokrzyskim to Koalicja Obywatelska :D tada. Miałem nie iść już do wyborów bo nie ma na kogo zagłosować ale widzę że jak KO potrafi zamykać Starostwo Powiatowe przed petentami w Ostrowcu to w skali całego kraju pozwoli sobie na jeszcze więcej. Może sprzedaż wejściówek do budynku bez gwarancji załatwienia sprawy? Pod pretekstem składki na jakiś cel :DDD ekologiczny

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.237.0.109

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum