PARTNERZY PORTALU

Michał Drewnicki - radny w: Kraków

RADNY - Kraków - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Michał Drewnicki

32 lata


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 7276 głosów (15.73% wszystkich w okręgu)

Radny Miasta Krakowa, przewodniczący Komisji Innowacji i wiceprzewodniczący komisji Dialogu Obywatelskiego Rady Miasta Krakowa.

Inżynier ochrony środowiska na wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.

KOMENTARZE (8)

Wyróżniony

Niestety nie jest to samorządowiec a podwykonawca woli warszawskiego prezesa. Powinien raczej startować na radnego stolicy. Miałby bliżej do swojego wodza. Pan Drewnicki jest uosobieniem niszczenia samorządu przez PiS. Działa na korzyść partii a nie Krakowa.

Paweł, 2020-12-22 22:26:21
  • Michał S., 2022-08-19 00:48:00

    Fajnie tak, w Krakowie mają być konsultacje społeczne w sprawie ograniczeń sprzedaży alkoholu w nocy, a wiceprzewodniczący komisji dialogu obywatelskiego i wiceprzewodniczący rady miasta mówi przed tymi konsultacjami w telewizji, że to bez sensu i nie rozwiąże problemu (mimo, że w innych miastach w dużej mierze rozwiązało). Ciekaw jestem jaki Pan Drewnicki ma pomysł na rozwiązanie problemu i jakie działania w tej kwestii podejmuje. Skoro jest z Prawa i Sprawiedliwości, to mam nadzieje że odbierze wszystkim monopolowym zezwolenie za sprzedaż alkoholu nietrzeźwym (bo tak stanowi prawo).

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 94.254.176.66

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI