PARTNERZY PORTALU

Paweł Okrasa - burmistrz w: Wieluń

BURMISTRZ - Wieluń - KOMITET WYBORCZY ŁĄCZY NAS WIELUŃ Paweł Okrasa

50 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.Urodzony 5 stycznia 1972 r. w Lututowie. Kandydat Forum Samorządowego Ziemi Wieluńskiej.

Absolwent Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt na Akademii Rolniczej we Wrocławiu (obecny Uniwersytet Przyrodniczy). Ukończył też podyplomowe studium finansów i bankowości na Wydziale Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecny Uniwersytet Ekonomiczny), a także studia podyplomowe Manager Samorządu Terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również profesjonalne szkolenia z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw, oceny ryzyka kredytowego, potwierdzonych odpowiedniki certyfikatami.Pracował jako inspektor kredytowy w banku Pekao i PKO BP. Prowadził własną działalność gospodarczą w obszarze leasingowym. Współtworzył spółkę leasingową Wirex Leasing. Pełnił też funkcję pełnomocnika Getin Leasing w zakresie podpisywania umów leasingu operacyjnego i finansowego.

W 1998 z ramienia Forum Samorządowego Ziemi Wieluńskiej został radnym rady powiatu w Wieluniu, a następnie członkiem zarządu powiatu wieluńskiego. Od roku 2006 do 2014 r. był radnym rady miejskiej w Wieluniu.

Od 2014 roku jest burmistrzem Wielunia.

KOMENTARZE (358)

Wyróżniony

(Koronawirus. Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa wrócił z Włoch. Zamiast kwarantanny poszedł do pracy budząc panikę wśród pracowników urzędu.) Jakim trzeba być kre_tynem, aby tak postąpić?! Przecież wirus (wg. najnowszych doniesień) inkubuje się nawet do 24 dni! Durnego pajaca powinno się w trybie pilnym pozbawić stanowiska za brak krzty odpowiedzialności. Przez takich de_bili wirus się rozprzestrzenia. Jak ktoś taki może być burmistrzem?

odi, 2020-03-09 21:39:33
  • Bożena, 2022-10-17 12:32:05

    Tak czytam wasze komentarze i jestem zdziwiona sami go wybraliście.Paweł jest moja daleka rodziną oceniać nie będę.Pozdrawiam

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 185.80.58.143

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum