PARTNERZY PORTALU

Radosław Sałata - wójt w: Borki

WÓJT - Borki - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Radosław Sałata

43 lata


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.KOMENTARZE (5)

Wyróżniony

Duma PiS (Oddziału Psychiatrycznego w Chełmie), B. Mazurek oszustka bez hamulców, z resztą zabójców chcą robić biznes na resztkach gazu łupkowego który zdziesiątkował ludność w powiecie chełmskim i zamojskim, na aferze gruntowej ograniczali społeczeństwu prawa obywatelskie, zgodnie z przepisami prawa po upływie 20 lat od odwiertów wykonanych 1998roku z powództwa cywilnego społeczeństwo nie otrzyma nawet jednej złotówki odszkodowania, mimo iż najbliżsi którzy odeszli na aferze rządowej nie zabezpieczyli swym potomkom życia w godności i dostatku. W związku z podtrzymywaniem kulisów powyżej afery przez Rząd RP nie byliście i nie będziecie wolni. Bez względu na kogo zagłosujecie wybory zostaną sfałszowane na rzecz PiS, witamy w świecie inwigilacji , manipulacji rządowej mediami publicznymi z naszych podatków miliarda dwustu sześćdziesięciu milionów złotych z których w marcu bieżącego roku otrzymali TVP podwyżki wynagrodzeń. Podludzikom złodzieje samorządowcy czy parlamentarzyści celowo nie podpowiedzieli jakie mają prawa, jedynym strażnikiem praworządności jest Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu, miliardowe przekręty cwaniaczków, gangsterów urzędników którzy uważają się ponad jakimkolwiek prawem. Podludzikom złodzieje samorządowcy czy parlamentarzyści celowo nie podpowiedzieli jakie mają prawa, jedynym strażnikiem praworządności jest Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu, miliardowe przekręty cwaniaczków, gangsterów urzędników którzy uważają się ponad jakimkolwiek prawem.

Jesteście niewolnikami bez żadnych praw jak w aferze gruntowej PiS Kramarzówka afera gazowa Rządowa, 2019-03-17 01:24:11
  • Piszcie skargi ETPC., 2022-07-15 10:04:44

    Morawiecki to największa gnida i bandyta, Polska zajęła w ubiegłym roku drugie miejsce(pół miliona zgonów) po Rumuni względem przestępstw wodno prawnych, zbrodni przeciwko własnemu Narodowi. Ten oszołom ze Zbigniewem Ziobro wkręca pozostałych Ministrów w związku z nielegalnymi inwigilacjami społeczeństwa wykorzystał Straż Graniczną do działań operacyjnych,manipulacji ludźmi.fałszowania badań przeciwciał anty HBs które dzięki lojalności Ministra Zdrowia zniknęły w systemach .Mieszkańcy nie są winni za dalsze usiłowanie zabójstw, ponieważ oddane na ich własność bomby ekologiczne nie były wybudowane z ich inicjatywy(przydomowe ekologiczne tylko z nazwy oczyszczalnie ścieków z pozyskanych funduszy unijnych) .Ludziska, nie pokrywajcie skutków katastrof ekologicznych z własnej kieszeni, nie podejmowanie czynności przez lokalne Prokuratury daje możliwość złożenia skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka ( formularz w języku polskim był dostępny do pobrania na stronie Gazety Prawnej )do pól roku od Postanowienia Sądu na utrzymanie zaskarżonych umorzeń śledztw, 25 tysięcy Euro po przyjęciu skargi otrzymacie .

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.239.173.144

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum