PARTNER PORTALU

Radosław Witkowski - prezydent w: Radom

PREZYDENT - Radom - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA WITKOWSKIEGO KOALICJA NA RZECZ ZMIAN Radosław Witkowski

48 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.Urodzony 4 czerwca 1974 r. w Radomiu. Kandydat koalicji Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska, którą tworzą Platforma Obywatelska i Nowoczesna.

Z wykształcenia magister resocjalizacji. W 1998 r. ukończył studia na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prowadził prywatne przedsiębiorstwo. Z ramienia Platformy Obywatelskiej w 2005 r. bez powodzenia kandydował do Sejmu, a w 2006 r. został wybrany na radnego radomskiej rady miejskiej.W wyborach parlamentarnych w 2007 r. uzyskał mandat poselski z listy PO. Kandydując w okręgu radomskim. W wyborach w 2011 r. z powodzeniem ubiegał się o reelekcję. W Sejmie zasiadał w Komisjach Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej, Finansów Publicznych oraz Komisji do Spraw Unii Europejskiej.

W 2014 r. wystartował na urząd prezydenta Radomia z ramienia PO. W drugiej turze głosowania pokonał ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Kosztowniaka z PiS. W związku z objęciem funkcji prezydenta miasta wygasł jego mandat poselski. W 2015 r. wybrany na członka komisji rewizyjnej Związku Miast Polskich.

KOMENTARZE (7)

Wyróżniony

Drogi Panie Prezydencie! Głosował na Pana w tych wyborach, w dniu dzisiejszym zastanawia sie czy to był dobry głos rozsądku. Zatwierdził Pan zbudowanie żłobka na terenie fili przedszkola nr19 na Batalionów KOSZTEM 3LATKOW KTÓRE W TYM ROKU 2019/2020 NIE DOSTANĄ SIE DO TEGO PRZEDSZKOLA. NA OSIEDLU BORKI OWSZEM JEST 2 PRZEDSZKOLA ALE W TYM DRUGIM JEST TYLKO 10 MIEJSC. BARDZO CWNILAM SOBIE LOKALIZACJĘ TEGO PRZEDSZKOLA MNIEJ UCZĘSZCZANA ULICA ITP. TERAZ BĘDĘ MUSIAŁA JECHAĆ PÓL MIASTA ŻEBY ZAWIEŚĆ DZIECKO JEDNO. DRUGIE CHODZI NA BATALIONÓW. JAKI CEL TO MIALO NIE WIEM. LEPIEJ DO FINANSOWAĆ FILM NIŻ STWORZYĆ COS NOWEGO KOSZTEM STAREGO. NIE MOŻNA BY STWORZYĆ ŻŁOBKA I OIDZIAL ZOSTAWIĆ W TYM NOWYM BUDYNKU. CYTUJE:Prezydent Radosław Witkowski przypomina, że miasto wywiązało się ze zobowiązań wobec twórców filmu, wspomagając produkcję 900 tys. zł. Miejska placówka Resursa Obywatelska została koproducentem "Klechy".

Mama 3latki, 2019-03-21 11:09:48
  • Michhal, 2022-09-14 21:05:18

    Bo zabrał mi (...) prawko za nic kurwa

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.215.190.193

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum