PARTNER PORTALU

Rafael Rokaszewicz - prezydent w: Głogów

PREZYDENT - Głogów - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAELA ROKASZEWICZA Rafael Rokaszewicz

48 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.Urodzony 30 listopada 1973 roku. W 2014 r. wygrał wybory prezydenckie uzyskując w II turze 53.38% głosów. Kandydował na prezydenta Głogowa z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

W latach 2010–2014 starosta głogowski, od 2014 prezydent Głogowa. Pracował w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, urzędzie miejskim w Głogowie, urzędzie gminy Głogów. Prezes Towarzystwa Ziemi Głogowskiej. Był też radnym.Jest członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 2016 przystąpił do Dolnośląskiego Ruchu Samorządowego (pozostając w SLD)

Jest prezesem Towarzystwa Miłośników Głogowa. Pracował w urzędzie miasta jako zastępca naczelnika wydziału promocji. Był również asystentem biura poselskiego Lidii Geringer de Oedenberg.

KOMENTARZE (3)

Wyróżniony

to co napisał powyżej ten Andrzej to bezpodstawne oskarżenia aktualnego Prezydenta Miasta, nadaje się to do prywatnego oskarżenia o zniesławienie -bo prokuratura legnicka prowadzi czynności wyjaśniające i na tym etapie postępowania nie znaleziono żadnych przyczyn samobójczej śmierci radnego, nie zapadł w tej sprawie żaden wyrok i trwa przesłuchiwanie osób, reasumując-oskarżanie publiczne urzędnika samorządowego podlega sankcji karnej, proszę portal o zgłoszenie tego do prokuratury lub usunięcie wpisu, w przeciwnym przypadku zgłaszam to jako naruszenie dobrego imienia osoby publicznej której nazwisko jest publikowane na portalu

Marek-głogowianin, 2018-09-25 18:55:45
  • Barbara, 2018-10-15 11:49:44

    Nie.prezydent.rokasiewicz.bo.glogow.jest.brudny.cala.jagielonska..przedszkole.jest.zarosniete.wtyd.gospodarza.w.zieleni.nie.ma.pracy.brak..dla.dzieci.nie.ma.nic.zabaw.same..awery.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.237.0.109

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum