PARTNERZY PORTALU

Rafał Glapiński - Kandydat na posła w: Okręg nr 2

RADNY - Wałbrzych - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROMANA SZEŁEMEJA Rafał Glapiński

40 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 962 głosów (9.45% wszystkich w okręgu)

Urodził się 18 sierpnia 1982 roku w Dzierżoniowie. 

Polski koszykarz występujący na pozycji rozgrywającego, wychowanek Górnika Wałbrzych, następnie zawodnik Śląska Wrocław, z którym w sezonie 2011/2012 wywalczył awans do I ligi oraz Puchar PZKosz, obecnie zawodnik Górnika Trans.eu Wałbrzych.Pracuje jako nauczyciel w Zespole Szkół Politechnicznych "Energetyk".

W 2018 uzyskał mandat radnego Rady Miasta Wałbrzycha. Startował z listy Komitetu Romana Szełemeja z okręgu nr 1 (Podzamcze, Książ, Lubiechów). Zdobył 962 głosy.

KOMENTARZE (3)

Wyróżniony

Jedyny Radny, który prowadzi spotkania w spółdzielni z mieszkańcami. Pomocny człowiek.

Marcin, 2020-06-21 20:41:26
  • Małgorzata Śmietana, 2021-04-30 11:30:52

    DO PREZYDENTA I RADY MIASTA WAŁBRZYCHA W dniu dzisiejszym (29.04.21) przegłosowali państwo skandaliczną uchwałę o OBOWIĄZKU SZCZEPIEŃ na covid-19 dla mieszkańców Wałbrzycha i dla osób tu pracujących. Ponieważ zgodnie z prawem polskim NIE MOŻNA NIKOGO ZMUSZCZAĆ do udziału w eksperymencie medycznym a państwa uchwała właśnie tym jest - APELUJEMY do państwa o wycofanie tej skandalicznej uchwały, która w sposób oczywisty łamie nasze podstawowe prawo do decydowania o własnym życiu i zdrowiu. Dla przypomnienia, szczepionki na covid zostały dopuszczone do użytku na świecie i w UE WARUNKOWO na rok a badania nad nimi nadal trwają. Wielu niezależnych naukowców ma wielkie wątpliwości, co do skuteczności i bezpieczeństwa tych preparatów. Co więcej, to nawet nie są szczepionki tylko eksperymentalne preparaty terapii genowej! A ponieważ badania nad ich skutecznością i długofalowymi efektami nie zostały ukończone, NIKT tak naprawdę NIE WIE, jakie będą skutki tego eksperymentu! Na covid są skuteczne lekarstwa a jego śmiertelność zbliżona jest do śmiertelności sezonowej grypy i dotyczy głównie osób starszych i schorowanych - po co więc eksperymentować na ludziach zdrowych, którym covid de facto NIE ZAGRAŻA?! Od roku w Polsce i na całym świecie ograniczane są nasze podstawowe swobody obywatelskie, rzekomo dla naszego bezpieczeństwa. W Polsce do dziś nie wprowadzono żadnego ze stanów wyjątkowych. Co więcej nie ma żadnych dowodów naukowych na skuteczność lockdownów i maseczek, a mimo to bezprawnie jesteśmy do tego przymuszani. Przymus szczepień i paszporty szczepienne, to dalszy krok w ograniczaniu naszych swobód i podstawowych praw do decydowaniu o swoim życiu i zdrowiu. NIE GODZIMY SIĘ NA TO! TO SANITARNA DYKTATURA, KTÓRA NIE SŁUŻY NASZEMU BEZPIECZEŃSTWU, TYLKO ZYSKOM KONCERNÓW FARMACEUTYCZNYCH! APELUJEMY DO PAŃSTWA SUMIEŃ I GODNOŚCI, WYCOFAJCIE SIĘ Z TEJ SKANDALICZNEJ UCHWAŁY!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.24.118.144

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI