PARTNERZY PORTALU

Robert Pieńkowski - Kandydat na posła w: Okręg nr 3

RADNY - Wrocław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Robert Pieńkowski

57 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 4477 głosów (12.85% wszystkich w okręgu)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KOMENTARZE (7)

Wyróżniony

To młodzi ludzie nie mają prawa do krytyki poczynań prezydenta .Tylko dlatego że prezydent jest popierany przez PiS? Jest pan zdrowy na umyśle panie radny? Dla mnie mentalnie jest pan komunistycznym aparatczykiem.

bobhaus, 2021-11-06 07:11:21
  • Mariusz Olszewski, 2021-11-22 16:20:24

    Panie radny! Masz pan o rok mniej lat, niż ja. I opowiedz mi, jak obalałeś komunę. Odpowiedz mi na jeszcze jedno pytanie:| - Co jest złego w egzaminie maturalnym z języka rosyjskiego? Żona pewnego człowieka ( dzięki któremu stałeś się pan sławnym- jak nie przymierzając Janusz Kowalski w opowieści o nożu w kieszeni) germanizuje Polaków! Mam tylko nadzieję, że dorównuje mężowi i wielkich strat nie przynosiła. I jeszcze jedna sprawa na sam koniec. Nosisz pan nazwisko, które jest także nazwiskiem połowy mojej rodziny! Wstyd pan Pieńkowskim przynosisz! Nie przyjeżdżaj pan lepiej nigdy do Szczecinka, bo tutaj Pieńkowscy mają nieposzlakowaną opinię. Bo naprawdę zrobili coś dla ojczyzny.
    • Krzysztof wiktor, 2021-12-12 22:41:53

      To może ja odpowiem, jako, że mam 72 lata i -jak to pan określił- obalałem komunę już w 1978 roku. Działałem już 13 grudnia 1981 w Solidarności gdy Kornel Morawiecki drukował pierwszy nakład "Z dnia na Dzień" a potem, w Solidarności Walczącej. Po komunistycznym zamach stanu, widziałem i znałem 16 latków a nawet młodszych malujących napisy "Solidarność zwycięży" i inne, po ścianach i na tramwajach. Malowali w czasie gdy była godzina milicyjna. Widziałem jak się naparzali z zomolami, widziałem jak na placu PKWN z dachu, w czasie zadymy w sierpniu 1982, butelkami w nich walili, więc niech pan nie piprzy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.232.62.64

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI