PARTNER PORTALU

Tadeusz Truskolaski - prezydent w: Białystok

PREZYDENT - Białystok - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA Tadeusz Truskolaski

64 lata


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.Urodzony w 1958 roku. Sprawuje urząd prezydenta Białegostoku od trzech kadencji.

Posiada poparcie szefa platformy Obywatelskiego Grzegorza Schetyny oraz szefowej Nowoczesnej Katarzyny Lubnauer. Kandydat Koalicji Obywatelskiej, którą tworzą Platforma Obywatelska i Nowoczesna.Prezydent Białegostoku od 2006 r. W 2014 r. wygrał wybory prezydenckie w II turze uzyskując 63.76 proc. głosów. Kandydował z ramienia KWW Tadeusza Truskolaskiego. Wygrał wybory w drugiej turze, pokonał wówczas kandydata PiS Jana Dobrzyńskiego (obecnie senatora). Truskolaski startował wtedy z własnego komitetu.

Ekonomista, pracownik naukowo - dydaktyczny Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu w Białymstoku. Specjalista od rozwoju regionalnego i pozyskiwania funduszy europejskich. Pracował w Rządowym Centrum Studiów Strategicznych. Wdrażał program PHARE. Członek NSZZ "Solidarność". Autor licznych prac badawczych.

 

KOMENTARZE (4)

Wyróżniony

Okradł was Rząd większościowy PiS przy budowie ekspresówki:SAMORZĄDOWCY » ŁÓDZKIE » ŁÓDŹ Komentarze W związku z budową obwodnicy Łodzi, właściciele gruntów na prawach własności przy zjazdach do drogi krajowej powinni się odwoływać od decyzji żądając za grunty cen rynkowych ze względu na strategiczne usytuowanie za każdy metr kwadratowy jak za grunty w centrum Miasta Łodzi, podobnie zrobili właściciele gruntów z obrębu gminy pod budowę obwodnicy Miasta Chełma. ----------------------------Kolacja Obywatelska pisze o: Sebastian Bulak Gdyby decyzje się uprawomocniły, dostaliby za grunty ceny urzędowe naliczane od hektara ziemi, teraz micha im się cieszy, gdyż według mapek jakie otrzymali wyegzekwują nie od ara jak im nakreślili, lecz od metra kwadratowego nawet do 180tys złotych , jest różnica? Wszystko zgodnie z prawem,jak się nie podoba możemy spotykać się w Sądzie.

Możecie wyciągnąć leganie gigantyczne pieniądze, gdyż afera gruntowa SLD-PO-PSL jest podtrzymywana przez PiS partie teoretyczną z symbolem prawicowym. , 2019-01-02 20:00:11
  • Rafał, 2021-04-30 17:36:52

    Zniszczył rezerwat Szkolnej 17. Nawet to spartaczył wyjątkowy nieudacznik.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 34.239.167.149

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum