PARTNERZY PORTALU

Tomasz Kostyra - radny w: Lędziny

RADNY - Lędziny - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Tomasz Kostyra

40 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 213 głosów (45.42% wszystkich w okręgu)
KOMENTARZE (17)

Wyróżniony

NOWY ŁAD, ale kłamstwa te same. Jarosław Kaczyński i Mateusz Morawiecki ogłosili dzisiaj zajawkę Nowego ładu. Pokazano najważniejsze jego punkty już dzisiaj. Oto one: 👉"Plan na zdrowie" - zapaść w służbie zdrowia tylko się pogłębi, więc należy powstrzymać się z chorowaniem, przynajmniej do końca pandemii. 👉 "Uczciwa praca to godna płaca " - planowane są nowe miejsca pracy dla swoich w przejmowanych przez państwo hotelach, bankach i mediach, które zbankrutują w wyniku pandemii. 👉"Dekada rozwoju" - chodzi o to, że PiS chce psuć państwo jeszcze przez 10 lat, oczywiście, jeżeli im tylko na to pozwolimy. 👉"Rodzina i dom w centrum życia" - generalnie chodzi o to, że każdy Pisowiec będzie miał tyle nieruchomości, ile rodzina Obajtka. 👉"Polska - nasza ziemia" - zakup ziemi powyzej 1 ha będzie dalej możliwy tylko dla księży, z ograniczeniami - dla rolników, a w ogóle niemożliwy - dla zwyklych obywateli. 👉"Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek" - oczko w głowie każdej dyktarury, wiadomo. Zadba o to minister Czarnek razem z Rydzykiem i Glińskim (to ten od zakazu wibratorow w filmach). 👉 "Dobry klimat dla firm" - czyli pomimo zapewnień o niepodnoszeniu podatków, to właściciele firm będą musieli sfinansować nowe pomysły partii rządzącej. 👉 "Czysta energia czyste powietrze" - rozbiorą fundamenty elektrowni węglowej Ostrołęka 2, na wybudowanie której wydali 2 miliardy i wytną Puszczę Białowieską. 👉"Cyber Poland 2025." Nazwa tego punktu nawiązuje do gry Cyberpunk. Jak ktoś grał, to wie co nas już czeka pod rządami tej ekipy. 👉 No i ostatni punkt - "Złota jesień życia", to o tym, że zadłużenie ZUS-u przekroczyło 4 100 miliardów (tak, to ponad cztery biliony zł!), ale żeby seniorzy o tym za dużo nie myśleli, bo im jeszcze ciśnienie podskoczy. Niestety w Nowym ładzie nic nie ma o powrocie rządów prawa, rozliczeniu mafijnych struktur w obozie władzy i postawieniu przed Trybunałem Stanu tych, którzy złamali konstytucję. Tak jak nie wspomina się w nim o milionie elektrycznych samochodów, 100 tysiącach mieszkań, obniżeniu stawki VAT, zmniejszeniu kolejek do lekarzy, skróceniu czasu postępowań sądowych, pomocy dla frankowiczów, zwiększeniu inwestycji, węglu na 200 lat i innych niezrealizowanych obietnicach

Nowy ład, 2021-03-16 12:45:31
  • Dzień Samorządu , 2021-05-27 09:00:12

    Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego wszystkim Pracownikom Samorządu, Radnym oraz osobom przyczyniającym się do propagowania idei samorządności pragnę złożyć podziękowania i najlepsze życzenia: wytrwałości, zapału w tej ważnej i odpowiedzialnej pracy, powodzenia w realizacji nowych, ambitnych zamierzeń, satysfakcji z pracy na rzecz społeczności lokalnej oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech kolejne lata będą wypełnione sukcesami, a społeczna akceptacja będzie motywacją do dalszej pracy.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.211.84.185

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI