PARTNERZY PORTALU

Wojciech Nitwinko - Kandydat na posła w: Okręg nr 32

RADNY - Sosnowiec - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM Wojciech Nitwinko

37 lat


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 2959 głosów (19.21% wszystkich w okręgu)

Urodzony w 1986 r.

Jest absolwentem nauk politycznych ze specjalnością europeistyka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ponadto ukończył Podyplomowe Studia Samorządu Terytorialnego na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe PR - nowoczesna komunikacja w praktyce na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Aktualnie jest słuchaczem studiów doktoranckich na Wydziale Nauk Społecznych UŚ.Z wykształcenia politolog.

Zasiada jako radny w Radzie Miasta Sosnowiec. Wiceprzewodniczący rady miejskiej.

Działacz społeczny,

Przewodniczący FMS Województwa Śląskiego.

Dyrektor Biura Śląskiej Rady Wojewódzkiej SLD.

KOMENTARZE (2)

Wyróżniony

Jak się z panem nie zgadzam, tak na ostatniej sesji zrobił pan idealne podsumowanie...dokładnie, zabawa w Warszawkę w Sosonowcu. Tej sesji słuchać się nie da. Zajmijcie się swoim miastem ludzie!!

Iza, 2021-03-23 12:06:04
  • maxxx, 2022-02-14 16:22:55

    może i byłby dobrym radnym gdyby nie fakt że mieszkańcy ulicy Studziennej nie mogą się od lat doprosić parkingu przy nr. 12, 12a i 14 bo babcia pana Nitwinki musi mieć mały klombik z chwastami przed klatką schodową

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.92.114

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI