PARTNERZY PORTALU

Zbigniew Rasielewski - Kandydat na senatora w: Okręg nr 11

RADNY - Toruń - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ Zbigniew Rasielewski

43 lata


Dziękujemy za oddanie głosu!

Potwierdź, że nie jesteś robotem klikając w przycisk poniżej.W wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 3313 głosów (14.26% wszystkich w okręgu)

Urodzony w 1979 roku w Golubiu-Dobrzyniu.

Zastępca prezydenta Torunia nadzorujący działania związane ze sferami: mieszkalnictwa, gospodarki nieruchomościami, geodezji i kartografii, a także z ewidencją i rejestracją.Ukończył Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Wydział Humanistyczny, kierunek politologia, specjalność Doradztwo medialne i polityczne.

Pracował w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym, w biurze poselskim, w P.P. Poczta Polska i w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W latach 2006-2008 był wykładowcą na Wydziale Humanistycznym UMK.

W latach 2006-2010 zasiadał w Radzie Miasta Torunia, gdzie był wiceprzewodniczącym Komisji Gospodarki Przestrzennej i Inicjatyw Gospodarczych, członkiem Komisji Rewizyjnej oraz Zespołu ds. Wspierania Inicjatyw Lokalnych.

Ukończył kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa. Współpracował z Europejskim Instytutem na Rzecz Demokracji, wspierał działania Stowarzyszenia Niosących Pomoc "Amicus-Przyjaciel" oraz Stowarzyszenia "Rodzina Inspiruje!". Był pomysłodawcą i współorganizatorem cyklicznej akcji związanej z promocją i profilaktyką zdrowia, tzw. "Białej Niedzieli".

W latach 2014 i 2018 bezskutecznie ubiegał się o prezydenturę Torunia.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.77.106

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

POZOSTALI RADNI