Partnerzy portalu
Polski Fundusz Rozwoju SA

Partner portalu Polski Fundusz Rozwoju SA

Polski Fundusz Rozwoju SA jest spółką skarbu państwa, która koordynuje wysiłki instytucji rozwoju wspierających zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju.

Naszym celem jest zapewnienie, w ramach jednolitej platformy instrumentów rozwojowych, sprawnych narzędzi do zwiększenia potencjału inwestycyjnego i gospodarczego Polski. Tworzymy zintegrowane centrum informacji dla przedsiębiorców, samorządów i osób zainteresowanych instrumentami rozwoju.

Do głównych obszarów działalności PFR należą:

Tarcza Finansowa PFR dla Firm i Pracowników – realizujemy program pomocowy w ramach Tarczy Antykryzysowej skierowany do ponad 670 tys. przedsiębiorstw.

Inwestycje infrastrukturalne - finansujemy inwestycje infrastrukturalne na terytorium naszego kraju.

Inwestycje kapitałowe - specjalizujemy się w finansowaniu rozwoju polskich przedsiębiorstw z szeroko rozumianego sektora przemysłowego.

Inwestycje samorządowe - wspieramy samorządy w realizacji projektów najważniejszych z punktu widzenia społeczności lokalnych.

Pracownicze Plany Kapitałowe - powszechny i dobrowolny system długoterminowego oszczędzania pracowników przy wsparciu pracodawcy i państwa.

Rozwój innowacji - realizujemy programy edukacyjne skierowane do innowatorów na etapie pomysłu oraz rozwoju biznesu.

PFR Green Hub – strategiczny program, którego celem jest zaangażowanie w projekty w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii na warunkach rynkowych i bez wypierania kapitału prywatnego.

 Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!