Partner portalu

Anna Kornecka wiceministrem w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii

  • PAP
  • 2 listopada 2020 - 11:46
Anna Kornecka została podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii - podał w poniedziałek resort. Kornecka odpowiada za budownictwo, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne oraz mieszkalnictwo.

Jak poinformowało ministerstwo, Anna Kornecka została powołana przez premiera Mateusza Morawieckiego 26 października 2020 r.

Resort podał, że nowa wiceminister jest radcą prawnym oraz autorem książek i publikacji z dziedziny prawa budowlanego, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz postępowania administracyjnego.

Była też ekspertem i doradcą w projektach realizowanych przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa - "Profesjonalni urzędnicy- prawo budowlane" (2017-2018) oraz przez Ministerstwo Rozwoju - "Niskoemisyjność i prognozowanie w planowaniu przestrzennym" (2018-2019).

Anna Kornecka jest doświadczonym wykładowcą szkoleniowym i autorką programów szkoleniowych dla pracowników administracji architektoniczno-budowlanej, nadzoru budowlanego oraz izb inżynierów budownictwa - zaznaczył też resort.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!