Burmistrz Sycowa może spać spokojnie. Nie będzie referendum

Nie będzie referendum ws. odwołania burmistrza Sycowa, Dariusza Maniaka (fot. facebook/Darek Maniak)
Nie udała się inicjatywa referendalna w sprawie odwołania ze stanowiska Dariusz Maniaka, burmistrza miasta i gminy Syców (woj. dolnośląskie). Inicjatorom nie udało się zebrać wymaganej liczby podpisów.
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
O tym, że fiaskiem zakończyło się zbieranie podpisów pod inicjatywą referendalną w Sycowie, poinformował w mediach społecznościowych sam burmistrz miasta i gminy. Jak zauważyły lokalne media, po raz pierwszy zabrał głos w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO
lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
KOMENTARZE0
Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.