Partnerzy portalu

Gen. Dębczak: lekcje on-line to właściwy sposób na skuteczną komunikację

  • PAP
  • 9 czerwca 2020 - 20:07
We wtorek zakończył się cykl webinariów dla uczniów klas mundurowych i zainteresowanych tematyka wojskową, zorganizowany przez Biuro ds. Programu Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej. Jak ocenia jego szef gen. bryg. Artur Dębczak, lekcje on-line to właściwy sposób na skuteczną komunikację.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

We wtorek odbyły się ostatnie, trzynaste zajęcia on-line z edukacji wojskowej, zorganizowane przez Biuro ds. Programu Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej. Webinaria odbywały się od 21 kwietnia, dwa razy w tygodniu

Jak poinformowało Biuro, jeden odcinek oglądało średnio ponad 35 tys. widzów. "To nie jest koniec. Frekwencja jaką mieliśmy przyjemność gościć na zajęciach udowadnia nam, że to jest właściwy sposób na skuteczną komunikację w dzisiejszych czasach" - ocenił dyrektor biura gen. bryg. Artur Dębczak.

Webinaria prowadzili żołnierze Wojska Polskiego, członkowie organizacji proobronnych, nauczyciele ze szkół uczestniczących w projekcie Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe oraz sami uczniowie. Transmisje prowadzono m.in. ze strzelnicy, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni, poligonu 1. Warszawskiej Brygady Pancernej, koszar 52. Bazy Lotniczej w Inowrocławiu czy Wojskowej Akademii Technicznej.

Zajęcia dotyczyły m.in. budowy i właściwości bojowych broni, działań żołnierza na polu walki, walki wręcz czy środków ochrony przed skażeniami.

Biuro do spraw Programu Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej powstało w styczniu 2020 r. Jest instytucją powołaną do zoptymalizowania procesu rekrutacji do Sił Zbrojnych RP.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!