Partnerzy portalu

Jest mi przykro, że muszę odejść - burmistrz Kątów Wrocławskich o wyroku sądu

Tylko nieco ponad dwa lata trwała kadencja Łukasza Zbroszczyka, byłego już burmistrza Kątów Wrocławskich. Stracił on stanowisko po uprawomocnieniu się wyroku sądu, który wymierzył mu grzywnę 8 tys. zł. Zgodnie z przepisami, burmistrzem nie może być osoba z prawomocnym wyrokiem sądu.

- To były dwa lata intensywnej pracy dla państwa, którą wykonywałem z wielką satysfakcją. Każdego dnia z uśmiechem na ustach, chciałem rozwiązywać państwa problemy - tymi słowami, do mieszkańców Kątów Wrocławskich zwrócił się Łukasz Zbroszczyk, były już burmistrz.

strefa premium

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!