Partnerzy portalu

Kielce: Bezpłatne cytologia i mammografia z okazji białej soboty w centrum onkologii

  • PAP
  • 18 marca 2021 - 13:20
Bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne w ramach programów profilaktyki nowotworów będą prowadzone w sobotę (20 marca) w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Badania będą wykonywane od godz. 9.00 do 14.00. Ze względu na bezpieczeństwo epidemiczne konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna.

"Wiosenne porządki najlepiej zacząć od zadbania o własne zdrowie" - podkreślił doktor Leszek Smorąg, ginekolog onkolog, kierownik Zakładu Profilaktyki Onkologicznej Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

Podkreślił, że badania będą wykonywane z zachowaniem bezpieczeństwa, a pracownicy zostali już zaszczepieni przeciw COVID-19.

Z bezpłatnej mammografii mogą skorzystać mieszkanki woj. świętokrzyskiego w wieku 50-69 lat. Rejestracja na mammografię: tel. 607-77-88-88. Bezpłatne badanie cytologiczne jest dla pań w wieku 25-59 lat. Rejestracja na cytologię: tel. 609-99-00-33.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!