Partner portalu

Kraków i Gdańsk to "ikony nieudolności”

  • bad
  • 5 listopada 2018 - 06:25
- W miastach jak Kraków czy Gdańsk, gdzie w sposób oczywisty zostały obnażone słabości obecnie rządzących prezydentów, stali się oni ikonami nieudolności. - Było to głosowanie na zasadzie selekcji negatywnej, a nie za konkretnymi kandydatami - komentuje poseł PiS Jacek Żalek dla PortalSamorzadowy.pl.

- To oczywisty znak, że obóz rządzący powinien zastanowić się, jak komunikować się z wyborcami. Mowa o części elektoratu, która jest przepływowa, nieidentyfikująca się światopoglądowo, politycznie. – Mam wrażenie, że ci wyborcy chcieli pokazać swój dystans do rządzących. Oni nie głosowali "za", ale niestety "przeciw" – sumuje Jacek Żalek.

Jak powinna wyglądać komunikacja PiS z wyborcami? – Najpierw należy opowiedzieć na najtrudniejsze dla Polaków pytanie, czy spór, który toczy Polskę, nie wymaga od rządzących pójścia o krok dalej. – Zjednoczona opozycja upatruje swojej siły w podziale Polski. Koalicja rządząca uczestniczy w sporze, ale nie do końca chce wziąć odpowiedzialność za ten spór.

KOMENTARZE2

  • zetkaone 2018-11-05 12:30:43
    jeśli ktoś, "na złość mamie", lubi mieć odmrożone uszy...niech sobie ma... ja, na szczęście, po dużych miastach poruszam się rzadko.....
  • X37 2018-11-05 09:32:54
    Zwykły Poseł przez lata do perfekcji opanował obracanie kota ogonem. To on jest mistrzem w dzieleniu. Zrobił z tego swoją podstawową metodę. Kupuje elektorat i obraża przeciwników. Żalek d... ściska.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!