Partnerzy portalu

Lubuskie: XI Targi Edukacji i Pracy w Collegium Polonicum w Słubicach

  • PAP
  • 19 marca 2023 - 08:56
Collegium Polonicum w Słubicach (Lubuskie) wraz z partnerami organizuje XI Targi Edukacji i Pracy pt. „Edukacja-Praca-Kariera bez granic”. Impreza odbędzie się 22 marca br. - poinformował Tomasz Stefański z UAM Collegium Polonicum w Słubicach
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Targi są skierowane do uczniów szkół podstawowych i średnich wybierających dalszą drogę edukacji oraz studentów i absolwentów planujących dalsze kształcenie. Wydarzenie wspiera także osoby rozpoczynające karierę zawodową oraz młodzież bezrobotną, poszukującą pracy.

Najważniejszym elementem targów jest prezentacja oferty edukacyjnej, poszukiwanych na rynku pracy zawodów oraz prezentacja pracodawców, ich ofert i dostępnych miejsc pracy, zarówno po polskiej jak i niemieckiej stronie granicy - wskazał Stefański.

W trakcie targów zwiedzający będą mieli okazję bezpośredniego spotkania z przedstawicielami uczelni wyższych, doradcami zawodowymi oraz przedstawicielami firm. Przygotowane zostaną także warsztaty, m.in. z zakresu rozwoju osobistego czy wielojęzyczności, prowadzone przez wykładowców i studentów Collegium Polonicum.

W targach, które odbędą się w środę (22 marca br.) od godz. 09.30 do 13.30 w budynku Collegium Polonicum w Słubicach, wezmą udział wystawcy z Polski i Niemiec. Tego samego dnia na słubickiej uczelni odbędzie się dzień wiedzy o Niemczech.

Organizatorami targów są: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu/Collegium Polonicum w Słubicach, Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, Starostwo Powiatowe w Słubicach, Fundacja Dobro Kultury oraz IB Internationaler Bund z Frankfurtu nad Odrą.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!