Marszałek Woźniak: zmiana w zarządzie województwa to efekt nowych wyzwań

W sobotę Marzena Wodzińska przekazała Woźniakowi swoją rezygnację (fot. umww.pl)
Potrzeba zmian w zarządzie województwa to m.in. efekt spodziewanej trudnej sytuacji w służbie zdrowia – powiedział PAP marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak. Po tym, jak wnioskował o odwołanie z zarządu Marzeny Wodzińskiej, ta zrezygnowała z funkcji.
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
- Podczas poniedziałkowej sesji Sejmik Województwa Wielkopolskiego będzie głosował w sprawie udzielenia absolutorium dla zarządu województwa.
- Zdecyduje też w sprawie przesłanego w sobotę marszałkowi Woźniakowi wniosku Marzeny Wodzińskiej o jej rezygnacji z funkcji członka zarządu województwa.
- Marek Woźniak potwierdził, że do zarządu zaproponuje radną Paulinę Stochniałek (KO).

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO
lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!
KOMENTARZE0
Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.