Partner portalu

Mateusz Morawiecki: Odnieśliśmy prawdziwe zwycięstwo w wyborach

W wyborach samorządowych odnieśliśmy absolutny sukces, rekord trzydziestolecia. To jest wielkie, prawdziwe zwycięstwo - powiedział  premier Mateusz Morawiecki podczas konwencji PiS w Radomiu.

"Dobra zmiana trwa, rozwija się, dociera do coraz większej liczby ludzi, przy gigantycznym, zmasowanym, wściekłym, bezpardonowym ataku wszystkich mediów, różnego rodzaju państw, którym się nie podoba ta nasza zmiana. Jednak mamy ponad dwa miliny głosów więcej, niż cztery lata wcześniej, mamy ponad milion głosów więcej, niż rekordziści dotychczasowi i odnieśliśmy absolutny sukces. Rekord trzydziestolecia, to jest wielkie, prawdziwe zwycięstwo" - oświadczył Morawiecki.

Jak zauważył, to zwycięstwo jest ważne, bo "niegospodarność opozycji, która w większości sejmików do tej pory rządziła, jest ogromna". "Zadłużenie w ciągu tych ośmiu, dziewięciu lat, a niektórzy rządzą i 12 lat, wzrosło trzykrotnie. Dobry gospodarz ogranicza przyrost długu, tak jak PiS w ramach państwa polskiego" - mówił szef rządu.

Zaznaczył, że PiS wprowadziło "największe programy społeczne" i obniżyło podatek CIT, a jednocześnie dzięki uszczelnieniu podatków i skutecznej walce z mafiami watowskimi, udało się zwiększyć dochody do budżetu.

"Nasze państwo odzyskuje sterowność na wielu poziomach i Radom jest takim dobrym przykładem. To piękne, wspaniałe miasto, które musi odzyskać swoją sterowność. I ono ją odzyska z Wojtkiem Skurkiewiczem, i tylko z Wojtkiem Skurkiewiczem" - mówił szef rządu.

KOMENTARZE2

  • tak 2018-10-29 13:56:34
    Morawiecki, ty też skończ pier...ć. Jakie zwycięstwo ? Odeślij do domu wszystkich nachodźców, których sprowadziłeś do Polski, wtedy ogłoś zwycięstwo i wtedy PiS będzie miał poparcie, jak podczas rządów Szydło. Zwycięstwo... 162 powiaty, a powiatów jest 380....
  • rad 2018-10-29 08:47:22
    Odnieśliście perusowe zwycięstwo. Poprzez kłamstwa i oszustwa pislamiści myślą, że społeczeństwo im to zapomni.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!