Partner portalu

MEiN: 96,1 proc. przedszkoli pracowało w środę stacjonarnie

  • PAP
  • 24 marca 2021 - 17:29
W 14 697 przedszkolach i placówkach wychowania przedszkolnego w środę zajęcia odbywały się stacjonarnie – poinformowało MEiN, podając, że chodzi o 96,1 proc. przedszkoli i placówek przedszkolnych. 146 pracowało zdalnie, a 457 w trybie mieszanym.

Dane te pokazują stan ze środy z godz. 13.00 i pochodzą od kuratorów oświaty.

O przejściu przedszkola lub placówki wychowania przedszkolnego na tryb pracy inny niż stacjonarny decyduje organ prowadzący, za zgodą sanepidu, po rozpoznaniu sytuacji epidemicznej w placówce.

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych, którzy 18 stycznia wrócili do nauki stacjonarnej w szkołach, od poniedziałku znów uczą się zdalnie. Uczniowie z klas IV-VIII szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych uczą się zdalnie od 26 października.

Jesienne zawieszenie zajęć stacjonarnych nie obejmowało przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego. Przedszkolaki do nauki stacjonarnej wróciły pod koniec maja ub.r.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!